Yeşilçam'ın usta ismi Çukur'da ! Çukur yeni bölüm full tek parça izle

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'da Mahsun karakterinin babası Kadir'i, Yeşilçam'ın usta ismi canlandıracak. Yeşilçam'ın usta ismi Çukur'da ! Çukur yeni bölüm full tek parça izle

Yeşilçam'ın usta ismi Çukur'da ! Çukur yeni bölüm full tek parça izle

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'da Mahsun karakterinin babası Kadir'i, Yeşilçam'ın usta ismi canlandıracak. Yeşilçam'ın usta ismi Çukur'da ! Çukur yeni bölüm full tek parça izle

 

Show TV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Çukur'un 18 Mart Pazartesi akşamı ekrana gelecek olan yeni bölümde bomba sürprizler yaşanacak. AY Yapım imzalı fenomen diziye bir taraftan Çarpışma dizisinden misafir oyuncu katılırken diğer taraftan da Mahsun'un babası ortaya çıkacak. 

 

Yeşilçam'ın usta ismi Çukur'a katıldı! Bomba bir rolle geliyor - Sayfa 2

Çarpışma dizisinde 'Veli Cevher' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Onur Saylak, aynı karakterle Çukur'a misafir olacak. Saylak, Çukur'un 'Vartolu'su Erkan Kolçak Köstendil'e sürpriz bir ziyarette bulunacak. 

 

Yeşilçam'ın usta ismi Çukur'a katıldı! Bomba bir rolle geliyor - Sayfa 3

Bir diğer sürpriz ise Karakuzular cephesinde yaşanacak. Berkay Ateş'in hayat verdiği 'Mahsun' karakterinin babası bu bölümde ortaya çıkacak. 

 

Yeşilçam'ın usta ismi Çukur'a katıldı! Bomba bir rolle geliyor - Sayfa 4

Mahsun'un babası 'Kadir'i, Yeşilçam'ın usta oyuncusu Menderes Samancılar canlandıracak. Kadir'in (Menderes Samancılar) gerçek adı Fikret olan oğlu Mahsun'la (Berkay Ateş) yüzleşmesi seyirciye duygu dolu anlar yaşatacak. Kadir'in anlatacağı gerçekler ise Mahsun'da şok etkisi yaratacak.

 

 

Yeşilçam'ın usta ismi Çukur'a katıldı! Bomba bir rolle geliyor - Sayfa 5

MENDERES SAMANCILAR KİMDİR?  1 Mayıs 1954'te dünyaya gelen Menderes Samancılar, 1974 yılında bir gazetenin açtığı fotoroman kralı yarışmasında birinci oldu. İki yılda yirminin üzerinde fotoromanda başrol oynadı. 

 

Yeşilçam'ın usta ismi Çukur'a katıldı! Bomba bir rolle geliyor - Sayfa 6

1975 yılında, yönetmenliğini Yılmaz Duru'nun yaptığı İnce Memed Vuruldu filmiyle sinemaya adım attı. 1998 yılına kadar, dördü başrol olmak üzere yaklaşık seksen filmde çeşitli roller oynadı. 1998'de, Fransız yönetmen Claude Lelouche'un çektiği Hasards ou coïncidences (Şans ya da Tesadüf) adlı filmde rol aldı. 

Yeşilçam'ın usta ismi Çukur'a katıldı! Bomba bir rolle geliyor - Sayfa 7

Son dönemde pek çok televizyon dizisinde oynadı. 2005 yılında Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde sergilenen Selvi Boylum Al Yazmalım adlı oyunun başrollerini Kerem Alışık ve İpek Tuzcuoğlu ile paylaştı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER