Nefes Nefese 9.Bölüm Fragmanı izle Nefes Nefese 8.Bölüm izle

Nefes Nefese 9.Bölüm Fragmanı yayınlandı. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Nefes Nefese dizisinin yeni bölümü 3 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Nefes Nefese 9.Bölüm Fragmanı izle Nefes Nefese 8.Bölüm izle

Başrollerinde Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız ve Melisa Şenolsun gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Nefes Nefese bu hafta yayınlanacak mı?

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yusuf, Rüya’ya Aşık Oluyor! Rüya'yı sahte anne komplosundan koruyamayan Yusuf, bir söz verir: Bundan böyle ne olursa olsun Rüya'nın elini bırakmayacak.

Rüya'ya ve Yusuf yakınlığını gören Alacanlar çiftliğinin tatlı belası Kıymet Hala, Yusuf'un başını bağlamaya karar verir. Bunun için ilk adım Rüya'nın babası Atmaca'yı eve davet etmek olacaktır.

Atmaca tarafından esir tutulan Boran ise başka bir gerçekle yüzleşmektedir. Rüya’nın, Atmaca’nın kızı olduğunu öğrenmiştir. Üstelik hayatı, Atmaca’nın verdiği görevi yerine getirmesine bağlıdır. Boran bu güne kadar omuz omuza savaştığı komutanı Yasin’i öldürmek zorundadır. Cevdet onun en ufak açığını bile kollarken Boran, Yasin’in hayatını kurtarmanın bir yolunu bulacak mıdır?

Küçüklüğünden beri Mercan’a aşık olan Salih, hislerini artık içinde tutamayacağının farkındadır. İçi içini yerken Mercan’a hislerini doğru bir şekilde anlatmanın yolunu arar.

Alacanlar çiftliğindeki hain hakkında yeni bilgiler öğrenen Atmaca’nın çiftliğe gitmekten başka çaresi kalmamıştır. Ancak Rüya’nın gerçek annesi olan Sultan’ın orada çalıştığından habersizdir.

Sultan ve Atmaca karşılaşacak mı? Sultan, Rüya’nın kendi kızı olduğunu anlayacak mı?

NEFES NEFESE SON BÖLÜM İZLE

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER