Nefes Nefese 3.Bölüm Fragmanı izle

Nefes Nefese 3.Bölüm Fragmanı yayınlandı. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Nefes Nefese dizisinin yeni bölümü 15 Ağustos Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Nefes Nefese 3.Bölüm Fragmanı izle

Başrollerinde Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız ve Melisa Şenolsun gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Nefes Nefese bu hafta yayınlanacak mı?

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Annesini bulmak için Berlin'den Suriye'ye doğru yola çıkan Rüya, Antakya sınırında ateş altında kalır. Rüya, çatışmanın iyice alevlendiği sırada, Yusuf Alacan tarafından rehin alınır. O gün bir arazi meselesi yüzünden kaçırılan babasını kurtarmak için sınıra gelmiş olan Yusuf, can havliyle plan yapmıştır: Babasına karşılık, onlardan biri saydığı Rüya! Rüya'yı evine getirip hapsetmesiyle birlikte takas pazarlıkları başlar. Rüya'nın çantasında onu sınıra getiren Nigar'ın verdiği telefon, telefonun içinde de Atmaca lakaplı uluslararası tarihi eser kaçakçısı Ayaz Kıran'ın (Uğur Yücel) Berlin'den yolladığı zümrüt bulunmaktadır.

Zümrüt’ün kaybolduğunu öğrenen Atmaca Antakya'ya gelir. Telefonu taşıyan kızı aramaya başlar. Bilmediği, aradığı kızın kendi kızı olduğudur!

Yusuf babasının, Rüya onu rehin alan Yusuf'tan kaçmanın, Atmaca da zümrüte ulaşmanın peşindedir. Yusuf sonunda babasını rehin tutanlarla bağlantı kurar ve anlaşma yapar: Rüya’yı verip babasını alacaktır. Ancak eve geldiğinde onu kötü bir sürpriz beklemektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER