Fazilet Hanım Ve Kızları 44.Bölüm Fragmanı izle

Fazilet Hanım Ve Kızları 44.Bölüm Fragmanı yayınlandı. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Fazilet Hanım Ve Kızları dizisinin yeni bölümü 21 Nisan Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Fazilet Hanım Ve Kızları 44.Bölüm Fragmanı izle

Başrollerinde Nazan Kesal, Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul ve Alp Navruz gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Fazilet Hanım Ve Kızları bu hafta yayınlanacak mı?

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hazan’ın duygularını öğrenen Sinan nerede patlayacağı belli olmayan serseri mayına döner. Yağız ve Hazan ise kalplerine dur deyip vedalaşmayı başarır. Hazan gitmeye, Yağız dur dememeye kararlıdır. Sinan’ın dinmek bilmeyen öfkesi tehlikeli bir hal alırken, oğlu için endişelenen Hazım’ın Yağız’a verdiği tepki, Yağız için kırılma noktası olur. Yağız kalbinin sesini dinleyerek Hazan’a doğru büyük bir adım atar. Hazan’ın veda günü, aşıklar için yasakların bir kenara atıldığı tek bir güne dönüşür. Diğer yanda, boşanmak için harekete geçen Ece, hayatının sırrını öğrenen Yasin’den çok ağır bir darbe alır. Her iki kızının da cephesinde işler ilk kez Fazilet’in kontrolünden çıkarken, Sinan’dan gelen kötü haber ortalığı alt üst eder.

    YORUM EKLE
    SIRADAKİ HABER