4N1K İlk Aşk 6.Bölüm Fragmanı izle

4N1K İlk Aşk 6.Bölüm Fragmanı yayınlandı. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen 4N1K İlk Aşk dizisinin yeni bölümü 10 Ağustos Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

4N1K İlk Aşk 6.Bölüm Fragmanı izle

Başrollerinde Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Sina Özer, Cihan Şimşek ve Burak Yörük gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı 4N1K İlk Aşk bu hafta yayınlanacak mı?

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yaprak’ın zamanında müdahalesi Ali’yi gitmekten vazgeçirmiştir. Ancak Yaprak’ın söyledikleri Ali’nin kalbini ona açmasını iyice imkansız hale getirir. Tekrar bir araya gelen ekip önce Barış’a aklını başına getirecek bir oyun hazırlarlar. Sonra da Ali, Bade’ye hayatının dersini verir. Kendini aklamaya çalışan Ela, Tekin’i suçsuzluğuna inandıramaz. Bulduğu ipucu da boş çıkar. Üstelik bir de kapkaça uğrar. İmdadına Ali ve Tekin yetişir. Ancak çantasını kaptırır, içinde Ali’den ayrıldığından beri her şeyi yazdığı günlükte vardır. İstedikleri parayı bulamayan bir de üstüne dayak yiyen kapkaççılar defteri ele geçirir. Bunu Tekin’e şantaj için kullanırlar. Üstelik işin içinde Ali’yi de çekerler. Okulda ise turnuva heyecanı vardır. Okul gezisine giden öğrenciler Müsabakaya katılırlar. Gezi herkes için sürprizlerle dolu geçerken her şeyden habersiz Ali büyük tehlikededir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER