Anasayfa /  Medya

Fox TV Güney Kore uyarlaması dizisi ile geliyor

Fox TV Kore uyarlaması yeni dizisi Mahkum ile çok iddialı geliyor. İlk fragmanı yayınlanan Mahkum dizisinin hikayesi öyle ilginç ki son günlerin popüler dizisi Squid Game bile unutulacak.

Abone ol
Abone ol 12 Kasım 2021 23:47

Mahkum dizisi gümbür gümbür geliyor. Fox TV'nin yeni sezonda ses getirecek dizisi Mahkum ilk tanıtımıyla daha şimdiden olay yarattı. Yönetmenliğini Volkan Kocatürk'ün yaptığı Mahkum Kore dizisi "Innocent Defendant dizisinde uyarlama bir dizi olması nedeniyle merak ediliyor. Senaryosunu Uğraş Güneş'in yazdığı dizinin oyuncu kadrosu ise oldukça iddialı. İşte Mahkum dizisi ile ilgili detaylar...

MAHKUM DİZİSİ HANGİ DİZİDEN UYARLAMA?

Innocent Defendant ADLI Güney Kore dizisinden uyarlama olan Mahkum hikayesi ve oyuncu kadrosuyla adeta ateş ediyor. Dizi Fox Tv kanalında ekrana gelecek.

 Mahkum Dizisi Oyuncuları

Dizinin oldukça iddialı bir oyuncu kadrosu var. Mahkum dizisi oyuncuları arasında Onur Tuna ile İsmail Hacıoğlu’nun yanı sıra Seray Kaya, Melike İpek Yalova, Hayal Köseoğlu, Hakan Karsak, Hakan Salınmış, Tugay Mercan, Bülent Seyran, Nihal Koldaş, Bülent Düzgünoğlu, Muharrem Türksever ve Mehmet Ulay gibi ünlü isimler yer alıyor.

 Mahkum Dizisi Konusu Nedir?

Başarılı oyuncu Onur Tuna'nın Savcı Fırat Bulut karakterini oynaycağı dizide İsmail Hacıoğlu Savaş Yesari karakterini canlandıracak. Hafızasını kaybeden Savcı'nın yaşadıklarını konu alan Mahkum dizisinde Savcı Fırat Bulur bir gün uyandığında kendisini bir hücrede bulur. Gçirdiği hafıza kaybı nedeniyle hiçbir şey hatırlamayan ve neden hücreye atıldığını bilmeyen Savcı Fırat, kızını öldürmek suçundan yargılanıyor.

Etiketler FOX TV Mahkum
Yorumlar