Anasayfa /  Foto Galeri

Fenerbahçe'de Joachim Löw projesinin detayları ortaya çıktı

Vitor Pereira ile yolların ayrılmasından sonra İsmail Kartal'la anlaşmaya varan Ali Koç'un asıl hedefinin ve projesinin çok farklı olduğu ortaya çıktı. İşte Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç'un bir ilke imza atacağı Joachim Löw projesinin detayları...

Fenerbahçe'de Joachim Löw projesinin detayları ortaya çıktı - Sayfa 1

Ali Koç yönetimindeki Fenerbahçe Kulübü geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla birlikte sezon sonuna kadar teknik direktörlük görevi için İsmail Kartal ile anlaşma sağladı. Sarı-lacivertlilerde 2022-2023 sezonu planlamasının da ilerleyen günlerde netleşeceği belirtildi. Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç'un uygulamaya koymayı düşündüğü Joachim Löw projesinin detaylarına Milliyet ulaştı.

Fenerbahçe'de Joachim Löw projesinin detayları ortaya çıktı - Sayfa 2

Sarı-lacivertlilerde Mert Hakan şoku yaşandı. Dünkü antrenman sonrası hissettiği ağrı dolayısıyla MR görüntülemesi yapılan oyuncumuz yıldız ismin, sol kasığında ikinci derece zorlanma ve kanama bulguları tespit edildi ve tedavisi başladı.

Fenerbahçe'de Joachim Löw projesinin detayları ortaya çıktı - Sayfa 3

Fenerbahçe Kulübü ve Türkiye Futbol Federasyonu, A Milli Futbol Takımı ve Fenerbahçe’nin efsane futbolcusu Lefter Küçükandonyadis’i vefatının 10. yıl dönümü nedeniyle anma mesajı yayımladı. Sarı-lacivertliler özel bir video yayınlayarak, "Lefter Küçükandonyadis, seninledir kalplerimiz. Ordinaryüsümüzü saygı, sevgi ve özlemle anıyoruz" dedi.

Fenerbahçe'de Joachim Löw projesinin detayları ortaya çıktı - Sayfa 4

TFF’den ise, "A Milli Takımımız ve Fenerbahçe’nin efsane oyuncusu, 2018-2019 sezonuna adını vermekten onur duyduğumuz, Türk futbolunun 'Ordinaryüs’ü Lefter Küçükandonyadis'i vefatının 10. yıl dönümünde saygıyla anıyoruz" paylaşımı geldi.