Fenerbahçe'nin tek golünü atan Andre Ayew: Taraftarımız inanılmazdı!

Fenerbahçe'nin tek golünü atan Andre Ayew taraftarı ilgisinden çok mutlu oldu. Beşiktaş karşısında Fenerbahçe'nin beraberlik golünü atan Andre Ayew, maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe'nin tek golünü atan Andre Ayew: Taraftarımız inanılmazdı!

Fenerbahçe'nin tek golünü atan Andre Ayew taraftarı ilgisinden çok mutlu olan Andre Ayew: Taraftarımız inanılmazdı! Beşiktaş karşısında Fenerbahçe'nin beraberlik golünü atan Andre Ayew, maçın ardından açıklamalarda bulundu

Ganalı oyuncu, “Bugün takım olarak iyi bir karakter koyduğumuzu düşünüyorum. Taraftarlarımız inanılmazdı. İlk yarıda birçok pozisyon bulduk, ben de buldum ama golü atamadık. Beşiktaş ise Babel ile tek şutta golü attı.  İkinci yarıda birlikte kalmayı, kompakt kalmayı başardık. Savaştık. Kazanamadığımız için hayal kırıklığı yaşıyorum tabii ki, puan farkını azaltabilirdik. Buradaki ikinci golümü derbide attım ve mutluyum ama bugün üç puanı çok istiyorduk, hayal kırıklığı yaşıyorum biraz diyebilirim. Yukarı daha fazla yaklaşırdık galibiyetle. Bu maç birlikte savaşmak ve odaklanmak adına çok önemli olacak" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2018, 04:05

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER