Anasayfa /  Foto Galeri

Ezo Sunal'dan isim annesi Fatma Girik'e duygusal veda

Yeşilçam'ın usta oyuncularından Fatma Girik'in vefatı tüm Türkiye'yi yasa boğdu. Fatma Girik'in vefatı Kemal Sunal'ın kızı Ezo Sunal'ı da derinden etkiledi. Ezo Sunal yaptığı paylaşımda isim annesinin Fatma Girik olduğunu söyledi.

Ezo Sunal'dan isim annesi Fatma Girik'e  duygusal veda - Sayfa 1

Bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden yaklaşık 10 gündür de özel bir hastanede Covid-19'a bağlı viral pnömoni (zatürre) tedavisi gören Fatma Girik, gelişen çoklu organ yetmezliği sonucu 79 yaşında hayata veda etti.

Ezo Sunal'dan isim annesi Fatma Girik'e  duygusal veda - Sayfa 2

22 yıl önce aramızdan ayrılan Kemal Sunal ile birçok projede yer alan Fatma Girik'in vefatı Sunal Ailesi'ni de birçok ünlü isim gibi üzüntüye boğdu.

Ezo Sunal'dan isim annesi Fatma Girik'e  duygusal veda - Sayfa 3

Ali Sunal, yaptığı paylaşıma düştüğü; "Ah Fatma Girik babamın ortağı, çalışma, yol arkadaşı dostu dostumuz biriciğimiz, Ezo’mun isim annesi. Aldığınız künye hala Ezo’nun bileğinde. Bizim için çok değerliydiniz çok değerlisiniz ve hep çok değerli olacaksınız…" notuyla kardeşi Ezo Sunal'ın isminin nasıl konulduğunu anlattı.

Ezo Sunal'dan isim annesi Fatma Girik'e  duygusal veda - Sayfa 4

Ağabeyinin ardından Girik hakkında bir paylaşım yapan Ezo Sunal, merhum oyuncunun başrolünde yer aldığı 'Ezo Gelin' filminin afişini paylaştı. 38 yaşındaki ünlü isim, gönderisine; şu notu düştü: