Anasayfa /  Magazin

Eylül Öztürk: O yorumu okuyunca hüngür hüngür ağladım

Sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk, Kanal D'de yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'ya konuk oldu. 40 gün önce doğum yapan Eylül Öztürk, verdiği kilolardan haklarında çıkan boşanma haberlerine kadar her şeyi canlı yayında anlattı

Abone ol
Abone ol 05 Nisan 2019 15:28

Sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk, Kanal D'de yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'ya konuk oldu. 40 gün önce doğum yapan Eylül Öztürk, verdiği kilolardan haklarında çıkan boşanma haberlerine kadar her şeyi canlı yayında anlattı

İşte Eylül Öztürk'ün açıklamalarından kesitler:

En büyük gerginliği hamileliğimde yaşadım. Boşanma haberlerimiz çıktı hatta. Ama hamileliğimden kaynaklı bir durumdu.

'BENİM DENGESİZLİĞİM'

Biz boşanmayı düşünen insanlar değiliz. İlgisiz gibi geliyordu. Adam normal düzeninde, benim dengesizliğim.

Tartıştık. Kenan'a 'evden git' dedim. 'Nereye gideceğim, burası benim de evim' dedi. Sonra sinirlendim.

Bütün elbiselerini aşağıya attım. Instagram'daki bütün fotoğraflarını sildim. Şimdi düşünüyorum çok çocukça şeyler.

Arkadaşlarımla dışarı çıkacağım' diyor, 'çıkamazsın' diyorum. Halbuki adam çıkar.

Sanırım hamileyken, kadınlara bir öz güvensizlik geliyor. Sonra eşimden özür diledim. Biz ilişkimizde özür dilemeyi biliyoruz.

Evli ve çocuksuzken kavga ettiğinde bile öz güvenin var. 'Aman boşanırsan boşan' diyorsun.Çocuk olunca ailene daha çok sahip çıkıyorsun. Kilo alıyorsun, saçın başın dağılıyor. Aklında 'benden vazgeçecek mi?' sorusu.

'BUNLAR DA ADAM OLUP ÜREDİLER YA' YAZMIŞLAR!

İnternette bizim için 'Bunlar da adam olup ürediler ya' şeklinde bir yorum yazmış. Lohusalığımın 3. günü. Bana istediğini söyle. Ama orada küçücük bir çocuk var, savunmasız.

Ona laf söylediğini hissettim. Ne kadar 'sosyal medya takılmıyorum' desen de, biliyorsun onu sana yazan kanlı canlı bir insan var. Ve kötü... O yorumu okuyunca hüngür hüngür ağladım.

'O KİŞİYE DAVETİYE BİLE GÖNDERMEDİM'

Kenan'ın bir restoranı vardı. Organizasyon için oraya gitmiştim. 'Ne tatlı çocuk' dedim. Yanımdaki arkadaşım 'o sana bakmaz' dedi. 1 sene sonra o kişiye davetiye bile göndermedim!

Hatta o gün yanında başka bir kız vardı. Etrafında dolaşıyordu. Sonra arkadaşıma 'bizi tanıştır' dedim. Çağırdım yanıma Kenan'ı sohbet muhabbet.

'ARTIK KADINLAR AYARLIYOR ERKEKLERİ'

Öyle başladık zaten. Artık kadınlar ayarlıyor erkekleri biliyorsunuz. Ama onun da gönlü varmış, olmasa varır mıydı bana?


Yorumlar