Anasayfa /  Güncel

Eve dönüş yolunda yürek yakan görüntü, çocukları gözyaşlarına boğuldu!

Gaziantep'te ayakkabı imalathanesinde çalışan Suriye uyruklu işçi, iş yerinden çıktıktan sonra eve gitmek için yürüdüğü sırada kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Yol kenarında babalarının cenazesini gören işçinin eşi ve 3 çocuğu sinir krizi geçirerek gözyaşlarına boğuldu.

Abone ol
Abone ol 29 Nisan 2019 20:37

Gaziantep'te iş yerinden çıktıktan sonra yolda kalp krizi geçiren Suriye uyruklu Mustafa Mustafa (55), olay yerinde öldü. Bu sırada eve giden çocukları, babalarının yerde yatan cesediyle karşılaşınca sarılarak gözyaşı döktü.

EVE DÖNÜŞ YOLUNDA KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Olay akşam saatlerinde Çakmak Mahallesi'nde meydana geldi. Ayakkabı imalathanesinde çalışan Suriye uyruklu Mustafa Mustafa işten çıktıktan sonra eve gitmek için yürüdüğü sırada bir anda yere yığıldı. Mustafa'yı hareketsiz yerde yatarken görenler durumu sağlık ekiplerine bildirdi. Sağlık ekiplerinin yaptıkları kontrolde kalp krizi geçirdiği tahmin edilen Mustafa'nın yaşamını yitirdiğini belirledi.

BABALARININ CENAZESİNİ GÖREN ÇOCUKLAR SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Yol kenarında babalarının cenazesini gören Mustafa Mustafa'nın eşi ve 3 çocuğu sinir krizi geçirerek gözyaşlarına boğuldu. Suriyeli babanın cansız bedeni, otopsi için Adli Tıp Kurumu'nun morguna götürüldü.
Etiketler Mustafa Mustafa
Yorumlar