Anasayfa /  Foto Galeri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da yeni bölümden bomba detaylar

Atv dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan yeni bölüm detayları ve görselleri geldi. İşte, 6 Nisan Salı günü yayınlanacak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 189. bölüm özeti!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da yeni bölümden bomba detaylar - Sayfa 1

Atv dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan yeni bölüm detayları ve görselleri geldi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 6 Nisan Salı günü yayınlanacak 189. bölüm özeti şöyle:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da yeni bölümden bomba detaylar - Sayfa 2

Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli’nin ölüm emrini veren Tuncay’ı yakalar. Tuncay’ın bağlı olduğu şebekeyi çözmek ve eşinin intikamını almak için gözünü karartan Hızır Çakırbeyli, vereceği bu savaşta en çok ailesine ve dostlarına güvenir. Tuncay’ı sorgulaması için İlyas’a izin veren Hızır Çakırbeyli, bir yandan da Bahar’ın yardımıyla Yavuz’u kendi tarafına çekmeye hazırlanır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da yeni bölümden bomba detaylar - Sayfa 3

Tuncay’ın söylediklerini dinlemesi için Yaman Korkmaz’ı çağıran İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı, duydukları karşısında adeta şok yaşar. Tuncay, Korkmazlarla yeşermeye başlayan dostluk filizini kesmek için Yaman Korkmaz ve Avukat Ebru’nun gizli aşk yaşadığını Behzat’a söyler.

Tuncay’ın yakalanmasıyla panik yaşayan istihbarat İlhan’ın yaptığı hamle ise ortalığı daha da karıştır. İlhan yüzünden Tuncay’ı elinden kaçıracağını anlayan Hızır Çakırbeyli, silahına davranır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da yeni bölümden bomba detaylar - Sayfa 4

Çakırbeyli ailesinde sular durulmaz. Üst üste yaşadıkları kayıplarla birbirlerine daha da kenetlenen ailenin içine bu kez giren kara kedi ise Alpaslan’ı ayağa kaldırmak için canla başla çalışan Pınar olur. Ömür ise Pınar’ın eşi İlyas’a karşı olan ilgisini hisseder.