Anasayfa /  Güncel /  3 sayfa-cinayet-kaza

​Eşini sokak ortasında küçük kızının gözleri önünde önünde öldüresiye dövdü! video izle

​Eşini sokak ortasında küçük kızının gözleri önünde önünde öldüresiye dövdü! Samsun'da sokak ortasında bir kadın, bilikte yürüdüğü eşi tarafından küçük kızının gözleri önünde öldüresiye dövüldü. Kadın bilincini kaybedene kadar kafasına defalarca tekme atan şahsa kimse müdahale etmedi. Kadının hayati tehlikesinin sürdüğü belirtildi. O anlar kameraya yansıdı. İşte o korkunç anlar!

Abone ol
Abone ol 07 Mart 2021 06:35

​Eşini sokak ortasında küçük kızının gözleri önünde önünde öldüresiye dövdü!

SAMSUN'da sokak ortasında bir kadın, bilikte yürüdüğü eşi tarafından küçük kızının gözleri önünde öldüresiye dövüldü. Kadın bilincini kaybedene kadar kafasına defalarca tekme atan şahsa kimse müdahale etmedi. Kadının hayati tehlikesinin sürdüğü belirtildi. O anlar kameraya yansıdı...
Samsun'da Canik Belediye Binası'nın önünde yaşanan olayı, evlerinin camından seyreden çevre sakinleri saldırıya fiili müdahale etmedi. Sadece kameraya çekip adama bağırmakla yetindiler. 

​Eşine, küçük kızının çığlıklarına rağmen defalarca tekme atan koca, kendisine sözlü olarak "Ne yapıyorsun sen" diyenlere de tepki gösterdi. Videoyu çeken kişinin eşine şiddet uygulayan şahsın tepkisi sonrasında "Kapıyı kilitle, anahtarı çek, müdahil olma" gibi söylemlerde bulunduğu duyuldu.

​Saldırgan erkek, olay sonrasında kaçmak isterken çevredekilerin müdahalesiyle yakalanarak polise teslim edildi. Eşinin saldırısı sonrasında kanlar içinde kalan ve bilincini kaybeden kadın, çağrılan ambulansla Samsun Gazi Hastanesine sevk edildi. 

Kadının yerde yattığı sırada çevredekilerin yanına bile yaklaşmaktan çekindikleri görüldü. Burada ilk müdahalesi yapılan kadının, hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi.

Yorumlar