Anasayfa /  Foto Galeri

Eser Yenenler -Berfu Yenenler'in evinde korku dolu anlar! 3 saat boyunca kabusu yaşadılar

Oyuncu Eser Yenenler ile eşi Berfu Yenenler büyük korku yaşadı. Geçen yıl evlenen çift, oğulları Kuzey dünyaya geldikten sonra doğa ile iç içe yaşama hayallerini gerçekleştirdi. Karantina döneminde orman içinde bir eve yerleşen Eser Yenenler ile eşi Berfu Yenenler, talihsiz bir olay yaşadı. Eser Yenenler evdeki şömineyi yakmaya çalışırken yangın çıktı. 3 itfaiye ekibi yangına müdahale ederken ikinci bebeklerini bekleyen çift korku dolu anlar yaşadı.

Eser Yenenler -Berfu Yenenler'in evinde korku dolu  anlar! 3 saat boyunca kabusu yaşadılar - Sayfa 1

Eser Yenenler ve Berfu Yenenler, talihsiz bir olay yaşadı. Eser Yenenler evdeki şömineyi yakmaya çalışırken yangın çıktı.

Eser Yenenler -Berfu Yenenler'in evinde korku dolu  anlar! 3 saat boyunca kabusu yaşadılar - Sayfa 2

Geçen aylarda şehrin kalabalığından kaçıp orman içinde bir eve taşınan Eser Yenenler ile eşi Berfu Yenenler büyük korku yaşadı. Geçen yıl evlenen ve Kuzey adında bir bebekleri olan çift, salgın nedeniyle şehirden uzak, yeşillikler içinde bir yere yerleşti. İstanbul'dan uzak orman içinde bir ev kiralayan çift, geçtiğimiz hafta talihsiz bir olay yaşadı.

Eser Yenenler -Berfu Yenenler'in evinde korku dolu  anlar! 3 saat boyunca kabusu yaşadılar - Sayfa 3

Eser Yenenler evdeki şömineyi yakmaya çalışırken bir anda evde yangın çıktı. Bacadan dumanlar çıktığını gören aile, üç saat boyunca korku dolu anlar yaşadı. İkinci bebeğine hamile olan Berfu Yenenler, yaşadıklarını şöyle anlattı:

Eser Yenenler -Berfu Yenenler'in evinde korku dolu  anlar! 3 saat boyunca kabusu yaşadılar - Sayfa 4

"Şömineyi yaktık ve sonrasında şömine birden alev aldı. Baca tutuştu. Ne olduğunu anlamadık. Üç itfaiye ekibiyle iki ambulans geldi."