Anasayfa /  Ekonomi

Erikli, Sırma ve Pınar Su Türkiye Genelinde Personel Alacak

Türkiye genelinde faaliyetlerini sürdüren damacana su dağıtımı yapan Pınar Su, Erikli, ve Sırma Su dağıtıcı eleman, satış danışmanı ve kurye personel alımı yapacak.

Abone ol
Abone ol 27 Ocak 2020 16:58

Türkiye genelinde faaliyetlerini sürdüren damacana su dağıtımı yapan Pınar Su, Erikli, ve Sırma Su dağıtıcı eleman, satış danışmanı ve kurye personel alımı yapacak.

Türkiye genelinde faaliyetlerini sürdüren su ve meşrubat firmalarına dağıtıcı, pazarlama personeli ile kurye personelleri alımları yapılacak. Buna göre Erikli Su ve Meşrubat A.Ş. Sırma Su firması ile Pınar su firmalarına ait açıklanan personel alım ilanlarına ait detaylar şu şekilde açıklanmıştır.

PINAR SU;

Satış temsilcisi kadrosundaki alımlara adayların eğitim düzeylerinde ne az lisans ve önlisans mezunu olmaları, hızlı tüketim malları satışında en az 1 yıl iş tecrübesine sahip olmaları, office programlarını kullanabilmeleri, esnek çalışma saatlerine uygun ve seyahat ile çalışmayı kabul edebilecek durumda olmaları istenilmiştir.  Sürücü belgesinde B sınıfı ehliyet sahibi olmaları, erkek adaylar in askerliğini yapmış olmaları gerekmektedir. Adana,Bursa, Mersin, İzmir, Manisa, Muğla ili Marmaris ilçesi, Ankara, Antalya, İstanbul illerinde istihdam edilecekler. 

idari işler sorumlusu alımlarında 4 yıllık lisans mezunu olmaları, idari işler departmanında 1 yıl iş tecrübesine sahip olmaları, tercihen İngilizce bilmeleri, office programlarını iyi derece kullanabilmeleri SAP programını kullanabilmeleri seyahat engeli olmayan b sınıfı ehliyet sahibi olmak, İzmir ilinde ikamet etmek ve erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak şartı aranacak. 

 

ERİKLİ PERSONEL ALIMI;

Erikli su açıkladığı personel alım ilanlarına göre motor kurye elemanı alımı yapacak. Adayların çalışma saatlerinde 07:30 ile 20:00 arasında görevlendirileceği belirtililerken, herhangi bir iş tecrübesi şartı belirtilmemiştir. Adayların maaş haklarında ise dolgun ücret ile maaş verileceği ifade edişlmiştir. 

SIRMA SU;

Sırma Su Kastamonu ilindeki personel alımında en az b sınıfı ehliyet istenilmektedir. Aktif şekilde araç kullanabilmek, askerliğini yapmış olmak, en az lise mezunu ve iş tecrübesi olan, src belgesine sahip, psikoteknik sertifikalarına sahip, yaş şartında ise 35 yaşını geçmemiş personeller alınacak. 

Yorumlar