Anasayfa /  Politika /  Ak parti

Erdoğan'ın konuşması sırasında kürsüye çıkan çocuk ile ilgili Ak Parti'den açıklama!

Erdoğan'ın konuşması sırasında kürsüye çıkan çocuk ile ilgili Ak Parti'den açıklama! AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, "Bir çocuğun “Plansız ve öğretilmeden” sarf ettiği sözler için manipülasyon düğmesine basması, çaresizlik ve acizliktir" açıklamasında bulundu.

Abone ol
Abone ol 30 Ocak 2022 22:49

Erdoğan'ın Trabzon'da kürsüye çıkardığı küçük çocuk ile ilgili Ak Parti'den açıklama!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, "Bir çocuğun “Plansız ve öğretilmeden” sarf ettiği sözler için manipülasyon düğmesine basması, çaresizlik ve acizliktir" açıklamasında bulundu.

Dağ sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı:

Spontane gelişen bir olayla alakalı yine kirli bir kurgu başlatıldı. Bahsi geçen küçük çocuk, Sn. Cumhurbaşkanımızın yanına gelmek için uzunca bir süre ağlıyor. Bunu farkeden Cumhurbaşkanımız çocuğu sahneye aldırıyor ve derdini dinliyor.

Kendi ideolojik yaklaşım veya siyasal tercihleri olduğunda çocukları “Planlı ve stratejik” şekilde kullanarak istismar edenlerin, bir çocuğun “Plansız ve öğretilmeden” sarf ettiği sözler için manipülasyon düğmesine basması, çaresizlik ve acizliktir.

Milyonların önünde meclis kürsüsünden el hareketi çekenler, şehit yakınlarına küfredip hiçbir şey olmamış gibi siyasete devam edenler pedagojiden bahsedecek en son insanlardır.

Cumhurbaşkanımız ve bizler, çocuklarımızı ve gençlerimizi bu gibi kirli siyasi kampanyalara alet etmiyor; onların beklentilerine cevap vermekten ve onlara her zaman ahlâkı, iyiliği ve vatan sevgisini aşılamaya çalışmaktan başka bir şey yapmıyoruz.''

 

 

Yorumlar