Anasayfa /  Foto Galeri

Emekli maaş promosyonunda yeni rekor 10 bin lira oldu! İşte en yüksek promosyonu veren banka...

Milyonlarca emekli vatandaş emekli promosyonundan yararlanmak için harekete geçti. Bankalar ise emekli promosyon kampanyaları ile birbiriyle rekabete girdi. Vatandaşlar şimdi en yüksek promosyonu hangi bankalarının verdiğini merak ediyor. En yüksek promosyonu veren bankalar ise belli oldu. Detaylar haberimizde...

Emekli maaş promosyonunda yeni rekor 10 bin lira oldu! İşte en yüksek promosyonu veren banka... - Sayfa 1

 Emeklilerin aylıklarını kendileri üzerinden almasını isteyen bankalar, emeklilerin aylıklarına promosyon ödemesi yapıyor. Promosyon ödemeleri 10 bin liraya kadar dayandı.İşte, 2022 En yüksek emekli promosyonu veren bankalar listesi...

Emekli maaş promosyonunda yeni rekor 10 bin lira oldu! İşte en yüksek promosyonu veren banka... - Sayfa 2

ING BANK EMEKLİ PROMOSYONU 

3 yıllık aylık taşımama taahhüdü ve başka bir hizmet zorunluluğu olmaksızın ile aylık tutarı 1500 TL’ye kadar olanlar 4.650 TL, bin 500 TL 2 bin 500 TL arasındakiler 5 bin 800 TL, 2 bin 500 TL’nin üzeri aylık alanlar 7 bin TL nakit promosyon alıyor. Ayrıca, bankaya yönlendirilen her emekli için, kişi başına 250 lira olmak üzere, 5 kişiye kadar toplam bin 250 lira fazladan ödeme alınabiliyor. Böylece promosyon miktarı 8 bin 250 liraya ulaşıyor. Aylık almak için bankaya verilen 3 yıllık taahhüdün bozulması halinde, promosyon bedeli, taahhüdün kalan süresi dikkate alınarak kıstelyevme (gün esası) göre geri alınıyor.

Emekli maaş promosyonunda yeni rekor 10 bin lira oldu! İşte en yüksek promosyonu veren banka... - Sayfa 3

YAPI KREDİ BANKA PROMOSYONU 

Promosyon rekabetinde arayı açan Yapı Kredi üç yıllığına maaşını taşıyan emeklilere 7 bin 500 TL promosyona ilave olarak 2 bin 500 TL ödeyecek.

Emekli başına 250 TL ilave promosyon verileceğini ilan eden Yapı Kredi, 10 emekli tanıdığının banka şubelerinde hesap açmasını sağlayan bir emekliye 2 bin 500 TL ödeyecek. Böylece Yapı Kredi promosyonda çıtayı 10 bin TL’ye çıkardı. 

Emekli maaş promosyonunda yeni rekor 10 bin lira oldu! İşte en yüksek promosyonu veren banka... - Sayfa 4

GARANTİ BBVA EMEKLİ PROMOSYONU 

3 yıllık taahhüt karşılığında bin 500 TL’ye aylık alanlar 4 bin 850 TL, bin 500-2 bin 500 TL arasına 6 bin TL, 2 bin TL ve üstüne 7 bin 250 TL nakit promosyon veriliyor. Banka, paramatiklerde emekliler için hazırlanan özel menüyle, maaşın tamamını tek tuşla ve bozuk paraya kadar çekim olanağı veriyor. Emekliler için yüzde 2,64’ten başlayan faiz oranıyla kredi fırsatı da sağlanıyor. Taahhüdün bozulması halinde nakit promosyon, yine gün esasıyla geri isteniyor.