Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Emanet 437. Bölüm Fragmanı izle | Emanet 436. Bölüm Ful izle

Emanet 436. Bölüm KANAL 7Emanet 436. Bölüm Ful izle. Emanet 437. Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Emanet 436.Bölüm Fragmanı yayınlandı. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Emanet dizisinin yeni bölümü 17 Ekim Pazartesi akşamı saat 19.00 itibariyle sizlerle.

Abone ol
Abone ol 14 Ekim 2022 22:27

Emanet 437. Bölüm Fragmanı izle | Emanet 436. Bölüm Ful izle

Başrollerinde Halil İbrahim Ceyhan ve Nanuka Stambolishvili gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Emanet 437. Bölümde de ekrana kitleyecek

EMANET 436. BÖLÜM FUL İZLE

EMANET YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

EMANET SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar