Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Emanet 423. Bölüm Fragmanı izle | Emanet 422. Bölüm Ful izle

Emanet 423. Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Emanet 423.Bölüm Fragmanı yayınlandı. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Emanet dizisinin yeni bölümü 26 Eylül Pazartesi akşamı saat 19.00 itibariyle sizlerle.

Abone ol
Abone ol 26 Eylül 2022 22:21

Emanet 423. Bölüm Fragmanı izle | Emanet 422. Bölüm Ful izle

Başrollerinde Halil İbrahim Ceyhan ve Nanuka Stambolishvili gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Emanet 423. Bölümde de ekrana kitleyecek

EMANET 422. BÖLÜM FUL İZLE

EMANET YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

EMANET SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar