Anasayfa /  Medya /  Dizi

Emanet 375.Bölüm Ful izle | Emanet 376.Bölüm Fragmanı izle

Emanet 376.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Emanet 376.Bölüm Fragmanı sitesinde yayınlandı. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Emanet dizisinin yeni bölümü 9 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Abone ol
Abone ol 06 Mayıs 2022 22:34

Emanet 375.Bölüm Ful izle | Emanet 376.Bölüm Fragmanı izle

Başrollerinde Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Emanet 376.Bölümde de ekrana kitleyecek

EMANET 375.BÖLÜM FUL İZLE 

EMANET SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

EMANET SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar