Anasayfa /  Medya /  Dizi

Elkızı 13.Bölüm 2. Fragmanı izle (Final) | Elkızı 13.Bölüm izle (Final)

Elkızı 13.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Elkızı 13.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Elkızı dizisinin yeni bölümü 30 Ocak Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Abone ol
Abone ol 28 Ocak 2022 03:48

Elkızı 13.Bölüm 2. Fragmanı izle (Final) | Elkızı 13.Bölüm izle (Final)

Başrollerinde Sevda Erginci, Fikret Kuşkan ve Perihan Savaş gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Elkızı 13.Bölümde erken final yaparak ekranlara veda edecek

ELKIZI YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Harun’un galip gelmesinden daha da acısı Ezo’nun Ali ve Songül arasındaki yakınlığa şahit olmak olur. Ali’nin de Songül’e bir şeyler hissettiğini düşünür ama işin Aslı öyle değildir. İlk günkü gibidir Ali. Varsa yoksa Ezo.

Harun herkesi sindirmiştir ama bu defa ayağına gelen fırsatı değerlendirir. Ali’nin Ezo’yu korumak uğruna yapacağı fevri bir hareketi kendi lehine çevirip Ezo’yu Ali üzerinden tehdit eder.

Nermin oğlunun bu hastalıklı hallerinden ürkmeye başlamıştır. Bunlar yetmezmiş gibi bir de tehdit ediliyorlardır. Birileri Cemal’i öldürdüklerini biliyordur! Tüm bunlar yaşanırken Cavidan da yıllar önce öldü bildiği torununun yaşadığını öğrenmiştir. Adım adım torununu bulmaya gidiyordur.

Ezo, Ali için bir şeylere boyun eğdiği noktada Zeliha da her şeyi öğrenir. Kızlarının başı beladadır ve onları alıp kaçmaktan başka şansı yoktur.

ELKIZI SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar