Anasayfa /  Medya /  Dizi

EDHO fenomenlerine sürpriz! Kadroya yeni isim dahil oldu

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu. Geçmişte Diriliş Ertuğrul ve Kurtlar Vadisi'nde de rol alan Levent Sülün, 179. bölümünden itibaren fenomen dizinin kadrosunda yer alacak.

Abone ol
Abone ol 14 Ocak 2021 00:13

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fenomenleri dizide sürpriz bir isimle karşılaşmaya hazırlanıyor. EDHO yeni yıla bomba gibi girmenin planını yaparken de diğer yandan kadrosunu ünlü ve sürpriz isimlerle güçlendiriyor.

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; ATV'nin fenomen dizisi EDHO'nun kadrosuna yeni bir oyuncu katıldı. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı olan başarılı oyuncu Levent Sülün, fenomen diziye sürpriz bir karakterle dahil oldu.

 Geçmişte Diriliş Ertuğrul ve Kurtlar Vadisi'nde de rol alan Sülün, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 179. bölümünden itibaren kadrosunda yer alacak.

LEVENT SÜLÜN KİMDİR?
Sinema ve dizi film oyuncusu, seslendirme sanatçısı. 8 Kasım 1975, İstanbul doğumlu. Sanat hayatına 1995 yılında Çiçek Taksi dizisiyle başlayan Levent Sülün, oyunculuk ve seslendirme sanatçılığı yapmakta,ayrıca reklam filmlerinde de rol almaktadır.

Levent Sülün, Diriliş Ertuğrul dizisinde Simko karakterini canlandırmıştır.

EDHO fenomenlerine sürpriz! Kadroya yeni isim dahil oldu

Yorumlar