Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

EDHO - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. Bölüm Fragmanı İzle | EDHO 137. Bölüm İzle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137 Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. Bölüm Fragman yayınlandı. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü 14 MayısSalı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle

Abone ol
Abone ol 13 Mayıs 2019 04:00

EDHO - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. Bölüm Fragmanı İzle | EDHO 137. Bölüm İzle

Başrollerinde Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Mustafa Üstündağ Boran), Hüseyin Avni Danyal (Tufan), Tarık Ünlüoğlu (Ünal Kaplan), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Sabina Toziya (Hayriye Çakırbeyli) gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. Bölümde de nefes kesecek

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 136. SON BÖLÜM ÖZETİ: EDHO'DA BU HAFTA NELER OLDU?

İlyas, Hızır ve Behzat Haşmet’in yanına gelir. Behzat abisine onu başka bir yerde beklediklerini söyleyerek neden eve geldiğini sorar. Haşmet ev yemeklerini özlediğini söyleyerek “kusura bakma” der. Haşmet Hızır’ı masaya davet eder. Ancak Hızır masada Ferman’ın olduğunu görünce teklifi geri çevirir. Haşmet’e Behzat’ı bırakmaya geldiklerini söyleyerek “Anamız bizi bekler” diyerek izin ister. Haşmet hapishane arkadaşını yolcu etmek için onlarla beraber gider. Ömür de Behzat ile konuşmak için odadan çıkar. Ömür Behzat’a abisinin Ferman’ı göndereceğini söyleyerek onun da Ferman’ı affetmesini ister.

Hızır Ferman’ın bir günahı olmadığını onu kullananlarla işleri olduğunu söyler ardından da “Mesut gitti, sırada Akif ve Zeki var. Birşey yapmadığına sevindim” diyerek ondan ayrılır. Ferman amcasından da özür diler. Ancak Behzat onu affedemeyeceğini söyleyerek “gözümüzün önünde olma” der.

HIZIR ÖMÜR İÇİN ONAY VERİYOR

Hızır, İlyas’a içerde çok düşündüğünü söyleyerek “Bir ömür böyle geçmez. İçerde bu Haşmet’i tanıdıkça bir tarafım sevdi bu adamı” der. İlyas Hızır’ın lafını nasıl bağlayacağını merak ederken Hayriye, Hızır’a “ne diyeceksen de. Kardeşin merak içinde sana bakıyor” der. Hızır da gidip isteyin kızı deyince herkes şoke olur. Hayriye, Mine’ye sabah Emine’yi aramasını ve ona göre hazırlıklara başlaması için talimat verir.

HAŞMET FERMAN’IN ÖLÜM EMRİNİ VERİYOR

Musa Ferman’ın odasına girer. Ferman’a atının hasta olduğunu söyler. Ferman ahırlara gitmek için odasından çıkınca, Haşmet ondan sonra odasına girer. Oğlunun yastığını koklar ve Musa ile ahıra girişin gözyaşları içinde seyreder. Ferman ahıra girdiği anda arkadan biri boynuna bir ip geçirerek sıkmaya başlar. Ferman onların elinden kurtulmak için çaresizce çırpınır. O anlarda Haşmet üzüntüden kahraolur. Oğlunun ölüm emrini verdiği için. Ferman’ın cansız bedeni yere düşer. Sabah Ömür abisini görünce “uyuyup uyumadığını sorar ardından ona kahve yapmak için mutfağa gider. Aynı anda Behzat da gelir. Ömür kahveyi abisine uzatırken abisinin kolundaki kesiği görür. Elindeki kave fincanı yere düşer. Behzat sesi duynca dönüp Haşmet’e bakar. Bir terslik olduğunu anlar ve Ferman’ın nerede olduğunu sorar. Haşmet “Gönderdim” deyince Ömür korkuyla irkilir. Ömür gözyaşlarına boğulur. Behzat’ın da gözlerinden yaşlar süzülür.

Behzat Ferman’ı boğarak öldüren Musa ve diğer adamın karşısına alıp onlardan hesap soruyor. Musa’ya “Siz kimsiniz ailemden birini öldürüyorsunuz” diyerek silahını ateşliyor ve ikisini de öldürüyor.

 EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ - EDHO SON BÖLÜM İZLE

EDHO - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 136. Bölüm Fragmanı İzle | EDHO 136. Bölüm İzle

Başrollerinde Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Mustafa Üstündağ Boran), Hüseyin Avni Danyal (Tufan), Tarık Ünlüoğlu (Ünal Kaplan), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Sabina Toziya (Hayriye Çakırbeyli) gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 136. Bölümde de nefes kesecek

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 135. SON BÖLÜM ÖZETİ: EDHO'DA BU HAFTA NELER OLDU?

Şahin, cezaevinde isyan haberini aldığını Tufan’a bildirerek, “Sivri’ler bizimkilere saldırmışlar” der. Tufan da akibetin ne olduğunu sorar. Şahin, hastaneye sevk edilenlerin içinde bizimkiler yok der. Herkes çok rahatlamıştır. Ancak bir duyumu daha olduğunu ve Zeki Sivri’nin cezaevinde görüldüğünü söyler. İlyas Tufan’a Alparslanın dediğini yapmaktan başka çarelerinin olmadığını söyler.

ZEKİ’DEN AKİF’E MESUT İLE İLGİLİ ŞOK SÖZLER

Tufan Alparsla’a “iş sende. senden haber bekliyoruz” der. Haşmet, Hızır’a ailesi ile ilgili kararları kendisinin vereceğini söyler. Alparslan cezaevine gider. Bu sırada Zeki, Akif ile onu takip etmektedir. Akif Zeki’ye ne yapması gerektiğini söyler. Zeki de Mesut’un onu derincilerin üstüne gönderdiğini söyleyerek Akif’e dikkatli olmasını tavsiye eder. Akif, Zeki’nin Mesut ile ilgili sözlerinden rahatsız olmuştur.

HIZIR ALPARSLAN’I UYARIYOR

Hızır, yeğeni Alparslan’ın onu görmeye geldiğini haber verir. Haşmet dediklerini Alparslan’a söylemesini ister. Alparslan Hızır’a iyi olup olmadığını ardından da Haşmet’in nasıl olduğunu sorar. Hızır kendisinin iyi olduğunu ama Haşmet’in derinden sarsıldığını söyler. Alparslan Mesut’a karşı davranılarını değiştirmek istediklerini söyleyerek izin ister. Hızır, çekincelerini açıklar ancak Alparslan başka çareleri olmadığı söyler. Hızır, yapmak istediği şeyin onun sonunu getireceğini anlatır. Alparslan planını açıklar. Hızır’dan fikir almaya geldiğini söyleyince Hızır öfkelenir ve düşüncelerini biraz da iğneleyici sözlerle Alparslan’ın yüzüne vurur.

“NE YAPARSAN YAP YANINDAYIM!”

Hızır sonunda Alparslan’a kendisi feda etmemesini söyleyerek, “Kalk git buradan, ne yaparsan yap yanındayım” der. Alparslan da “İyi ki varsın” diyerek görüşten çıkar. Alparslan’ın görünmeden çıktığını gören Akif adamına takip etmesi emrini verir. Hızır koğuşuna dönmeye hazırlanırken Zeki’nin onunla konuşmak için geldiğini görür. Zeki’ye “vedalaşmaya mı geldin” der. Zeki’nin Haşmet ile ilgili sözleri Hızır’ı çileden çıkarır. Hızır’a Akif’in Alparslan’ı öldüreceğini söyler ve ardından da “Alparslan ölünce sen nasıl yaşayacaksın?” diye sorar. Hızır bu sözlerden sonra deliye döner aralarındaki camı kırarak Zeki’ye saldırır. Zeki’yi altına alır ve boğazını sıkmaya başlar. Tam o sırada içeri giren gardiyanlar Zeki’yi kurtarmak için Hızır’a joplarla saldırı. Hızır aldığı darbelerden sonra bayılır.

FEDAİLER’İN YENİ LİDERİ ALPARSLAN

Akif uzaktan Alparslan’ı takip eder. Yanında bir keskin nişancı Alparslan’ı öldürmek için hazır beklemektedir. Bu sırada gelen araca doğru ilerler. Aracın içerisinde Fedailerin başındaki kişi vardır. Akif silahı eline alır ve ateş eder. Alparslan vurulur. Alparslan onlara gitmelerini söyler ancak Fedailerin başı “Bu can bu vatana fedadır. Bundan sonra Fedailerin başı sensin” diyerek Alparslan’ın avucuna harici bir disk verir ardından vurulup yere yığılır.

HIZIR HÜCREDEN ÇIKIYOR

Hızır’ı kapattıkları hücreden üç gün sonra çıkarırlar. Koğuşa döner. Haşmet iyi olup olmadığını sorar. Hızır iyi olmadığını söyler. Haşmet’e dışardan haber olup olmadığını sorar. Alparslan’ın iyi olduğu haberini verir. Alparslan hasta yatağında babaannesine vurulduğu haberini kimin verdiğini sorar. Herkes birbirine bakar. Özlem, olayı Ömür’den duyduğunu söyler. İlyas çok şaşırır. Alparslan herkesi eve gönderir. İlyas çıkışta kapıda bekleyen Faruk’a ondan habersiz hiçbir yere gitmemelerini söyler. İlyas gittikten sonra Alparslan’ın odasına giren Faruk onun hazırlandığını görür.

MESUT AKİF’TEN HESAP SORUYOR

Mesut, Akif’ten hesap sorar. Akif’e kimin vurduğunu bile bilmediğini söyleyerek “Amacın doğru insanı bulmaktı, onu vurmak değildi” der. Akif Mesut’un ağır sözleri karşısında istifa edebileceğini söyler ancak Mesut bir süre geri planda kalması talimatını verir.

ALPARSLAN PLANINI ÜNAL’A ANLATIYOR

Alparslan hastaneden çıktıktan sonra gece yarısı Ünal’ın evine gelir. Ünal bu saate geldiğine göre meselenin önemli olduğunu söyler. Alparslan önemli olduğunu söyler. Ardından bir plan yaptığını ve yardımına ihtiyacı olduğunu söyler. Amcaları kurtarmak için Mesut’a önemli bir belge vereceğini söyler. Ünal bunu onunla paylaşmasını ister ancak Alparslan karşı çıkar. Ünal’a Akif ile bir anlaşma yapar Mesut’un yerine onu geçireceğine ikna ederse gerisini kendisinin halledebileceğini söyler. Ünal istihbaratın başına neden Akif’i getirmek istediğini anlatmasını ister.

 EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ - EDHO SON BÖLÜM İZLE

EDHO - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 135. Bölüm Fragmanı İzle | EDHO 135. Bölüm İzle

Başrollerinde Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Mustafa Üstündağ Boran), Hüseyin Avni Danyal (Tufan), Tarık Ünlüoğlu (Ünal Kaplan), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Sabina Toziya (Hayriye Çakırbeyli) gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 135. Bölümde de nefes kesecek

EDHO 135 .BÖLÜMDE NELER OLACAK

Akif’in kurduğu tuzak yüzünden, fedailerin en önemli ismi kendini vatan için feda etmek zorunda kalırken Alparslan’ın üzerine, altından kalkması çok zor bir görev yıkılır.  Bu durumu da Çakırbeylilerin lehine çevirmeyi başaracak olan Alparslan, hayatını riske atma pahasına, çıktığı yolun sonunu görme konusunda ne kadar kararlı olduğunu bir kere daha kanıtlar. Amcasının özgürlüğü karşılığında elindeki önemli bilgileri paylaşmayı teklif ettiği Mesud ise ölümü üzerine kurulan asıl plandan bihaberdir. Ünal Kaplan'ın da önemli bir rol üstleneceği planda ilk hedef Akif'i saf değiştirmeye ikna etmek olacaktır. Mesud tarafından kaleminin kırıldığını öğrenen Akif'i kandırmak için ise çok çaba sarf etmek gerekmeyecektir.

İçinde bulundukları dünyanın bedelini sevdiklerinin kaybıyla ödeyen Çakırbeyliler, Ferman'ın ölümüne engel olmak için ellerinden geleni yaparlarken, Haşmet bu konudaki kararından vazgeçmez. Ömür'ün karşısında durduğu ölüm emri için Behzat da geri adım atmaya başlamışken işler birden tersine döner. Alparslan'ın planın başarılı olmasıyla cezaevinden çıkan Haşmet, ayağının tozuyla oğluyla ilgili karalarda kendinden başkasının söz hakkı olamadığını herkese gösterecektir. 

 EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ - EDHO SON BÖLÜM İZLE

EDHO - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 134. Bölüm Fragmanı İzle | EDHO 134. Bölüm İzle 

Başrollerinde Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Mustafa Üstündağ Boran), Hüseyin Avni Danyal (Tufan), Tarık Ünlüoğlu (Ünal Kaplan), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Sabina Toziya (Hayriye Çakırbeyli) gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 134. Bölümde de nefes kesecek

EDHO 134 .BÖLÜMDE NELER OLACAK

İçlerindeki hainin kendi oğlu olduğunu öğrenen Haşmet Façalı, telafisi olmayan bir karar almak zorunda kalmıştır. Onurunu, yeğenin hayatından üste tutan Behzat da Ferman'a verilecek ceza konusunda ağabeyi ile aynı fikirdedir. Bu konuda söz hakkına sahip olmayan Ömür ise verilen kararın karşısında çaresiz kalır. Tek istediği yeğeninin kanının, sevdiğiyle arasına girmemesidir. 

Alparslan, Ferman'ın ortaya atılmasının, Mesut'un kurduğu oyunun bir parçası olduğunun farkındadır ve bu oyunu bozmanın tek yolunun, oyunu kuranın ortadan kaldırılması olduğunun da... Bu yüzden Akif ve Zeki ile oyalanmak yerine Hızır'ın başlattığı işi bitirmeye karar verir ve asıl büyük düşmanı yok etmek için vakit kaybetmeden harekete geçer. 

Mesut da oyununa maşası olarak kullandığı Zeki ve Akif üzerinden devam eder. Ferman'ın ölüm emrinden haberdar olan Zeki, hem Haşmet'in yarasına tuz basmak hem de biraz daha yara açmak için cezaevine gider. Bu ziyaret sonrasında, aynı koğuşta kader ortaklığı eden Hızır ve Haşmet'in hayatının ne denli tehlikede olduğu bir kez daha anlaşılacaktır. 

 EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ - EDHO SON BÖLÜM İZLE

EDHO - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133. Bölüm Fragmanı İzle | EDHO 133. Bölüm İzle

Başrollerinde Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Mustafa Üstündağ Boran), Hüseyin Avni Danyal (Tufan), Tarık Ünlüoğlu (Ünal Kaplan), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Sabina Toziya (Hayriye Çakırbeyli) gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133. Bölümde de nefes kesecek

EDHO 133 .BÖLÜMDE NELER OLACAK

"Ya dediğimizi yaparsın ya da ölürsün!"

Türkiye'nin en güçlü ailesi olan Çakırbeyliler'in karşısında bu sefer daha zorlu bir sınav vardır: Avrupa'nın en büyüğü olmak. Bakalım güç savaşlarında kazanan taraf kim olacak, dünyayı sömüren güçler mi, onlara başkaldıran Çakırbeyliler mi?

 EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ - EDHO SON BÖLÜM İZLE

Başrollerinde Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Mustafa Üstündağ Boran), Hüseyin Avni Danyal (Tufan), Tarık Ünlüoğlu (Ünal Kaplan), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Sabina Toziya (Hayriye Çakırbeyli) gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 132. Bölümde de nefes kesecek

EDHO 132 .BÖLÜMDE NELER OLACAK

Ferman sayesinde Çakırbeylilerden bir adım önde hareket eden Zeki, çıkan çatışmadan yine sağ salim kurtulmayı başaracaktır. Zeki'nin kurduğu çift taraflı tuzaktan Façalılar da paylarına düşeni alacaklardır. 

İçlerinde bir sızma olduğuna artık tam anlamıyla emin olan masa üyeleri, birbirlerine şüpheyle bakmaya başlarlar. Ünal Kaplan, Zeki'ye çalışan zayıf halkanın bir an önce ortaya çıkarabilmesi için 

düşmanla anlaşma yoluna gidilmesi gerektiğini savunurken, Hızır da bunun takibinin Façalılar üzerinden yapılması gerektiğini düşünmektedir. Nitekim Haşmet ile tekrar bir araya gelmek için fırsat yakalayan Zeki, elinde tuttuğu bir ganimet karşılığında haraç istemeye devam eder. Yapılan anlaşma sonucunda Sivrilere giden paraları takibe alarak Yavuz'u tekrar ele geçiren Çakırbeyliler, haine ulaşmaya çok yaklaşmışken hayatından endişe eden Ferman bunun olmasına izin vermeyecektir.   

 EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ - EDHO SON BÖLÜM İZLE

EDHO - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 131. Bölüm Fragmanı İzle | EDHO 131. Bölüm Fragmanı İzle

Başrollerinde Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Mustafa Üstündağ Boran), Hüseyin Avni Danyal (Tufan), Tarık Ünlüoğlu (Ünal Kaplan), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Sabina Toziya (Hayriye Çakırbeyli) gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 131. Bölümde de nefes kesecek

EDHO 131 .BÖLÜMDE NELER OLACAK

"Masandaki adamlara sıkıyorlar; lider!"

Türkiye'nin en güçlü ailesi olan Çakırbeyliler'in karşısında bu sefer daha zorlu bir sınav vardır: Avrupa'nın en büyüğü olmak. Bakalım güç savaşlarında kazanan taraf kim olacak, dünyayı sömüren güçler mi, onlara başkaldıran Çakırbeyliler mi?

 EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ - EDHO SON BÖLÜM İZLE

EDHO - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130. Bölüm Fragmanı İzle | EDHO 130. Bölüm İzle

Başrollerinde Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Mustafa Üstündağ Boran), Hüseyin Avni Danyal (Tufan), Tarık Ünlüoğlu (Ünal Kaplan), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Sabina Toziya (Hayriye Çakırbeyli) gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130. Bölümde de nefes kesecek

EDHO 130 .BÖLÜMDE NELER OLACAK

"Şu Fedailer... Senin bunlarla ne alakan var?"

Fuat'ın peşine düşen Çakırbeyliler, paralarının teslim edildiği kişinin Zeki olduğunu gördüklerinde Ünal Kaplan'ın ihanetine uğradıklarını anlarlar. Liderlerinin yaptığı bu hamleye kayıtsız kalamayacak olan masa üyeleri, bir bedel ödetilmesi konusunda hemfikir olacaklardır. Hızır'ın planı ise Fuat'ı konuşturarak ihaneti belgelemek ve sonucunda masanın liderini değiştirmektir. Yaptıklarının karşılığında masasını kaybedeceğini tahmin eden Ünal Kaplan da çok iyi bir planla karşılık vermesi gerektiğini bilmektedir. Çakırbeylilerin elinden kurtulmayı başaran Zeki, kendine yeni ortaklar ararken Façalılardan Ferman'ı tuzağına düşürür. Babası Haşmet'le arası açılan Ferman, Zeki'nin yeni kurbanı olduğunun farkına varamayacak kadar tecrübesiz olduğundan işlerin sarpa sarmasına yol açacaktır.

 EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ - EDHO SON BÖLÜM İZLE

EDHO - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129. Bölüm Fragmanı İzle | EDHO 129. Bölüm İzle

Başrollerinde Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Mustafa Üstündağ Boran), Hüseyin Avni Danyal (Tufan), Tarık Ünlüoğlu (Ünal Kaplan), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Sabina Toziya (Hayriye Çakırbeyli) gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 128. Bölümde de nefes kesecek

EDHO 129 .BÖLÜMDE NELER OLACAK
Çakırbeylileri sırayla tuzağa düşürmeye çalışan Zeki'nin kendine kurban olarak seçtiği son kişi Hızır olmuştur. Düşmanlarını avlayarak aç kuşlara yem eden Zeki'nin adresine ulaşmak için tüm aile seferber olur. Ömür'ü kaçırarak Façalıların da damarına basan bu düşmanı yok etmek isteyenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. 

Diğer yandan Hızır'ın bombalı eyleminden sağ kurtulmayı başaran Mesut da herkes için bir tehdit oluşturmaya devam eder. Bu tehlikeli ve büyük güçten kurtulmak adına İlyas ve dostları Akif'i tuzağa düşürmek için harekete geçerler. Aynı amaç uğruna Ünal Kaplan da kendi yöntemleriyle devreye girecektir. Mesut'la uzlaşılmadığı sürece masasının hem güç hem de kan kaybetmeye devam edeceğinin farkında olan Ünal Kaplan'ın yapacağı anlaşma ise Çakırbeylileri memnun etmeyecektir. 
 EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ - EDHO SON BÖLÜM İZLE

EDHO - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 128. Bölüm Fragmanı İzle |EDHO 128. Bölüm İzle

Başrollerinde Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Mustafa Üstündağ Boran), Hüseyin Avni Danyal (Tufan), Tarık Ünlüoğlu (Ünal Kaplan), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Sabina Toziya (Hayriye Çakırbeyli) gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 128. Bölümde de nefes kesecek

EDHO 128 .BÖLÜMDE NELER OLACAK
"Alparslan öldü. Senin tanıdığın Hızır da öldü!"

Zeki'nin Çakırbeylileri bitirmek üzerine yaptığı planın ilk kurbanı olan Alparslan, sevdikleri uğruna gözünü bile kırpmadan canını feda edebileceğini bir kere daha kanıtlamıştır. Yeğenine yapılanlara karşılık öfke ile düşüncesizce hareket etmesinden korkulan Hızır'ın karşısında ilk duracak kişi Ünal Kaplan olacaktır. Alparslan'ın başına gelenlerin ardından kendi de dahil hiç kimsenin canını umursamayacak olan Hızır, ondan beklenenin aksine mantıklı bir plan yapar. En büyük amacı ise bundan sonra sevdikleriyle değil bizzat kendisiyle savaşmaları gerektiğini düşmanlarına öğretmek olacaktır. Zeki, icraatlarıyla masanın karşısında adeta bir güç gösterisi yaparken gözünü diktiği para ve mallardan önce herkesin nefretine sahip olmuştur. Başta Façalılarla yakınlaşmayı hedefleyen Zeki, bu amacına ulaşamayınca ilk işi Hızır'ı öldürmek için harekete geçmek olacaktır.
 EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ - EDHO SON BÖLÜM İZLE

EDHO - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 127. Bölüm Fragmanı İzle | EDHO 127. Bölüm İzle

Başrollerinde Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Mustafa Üstündağ Boran), Hüseyin Avni Danyal (Tufan), Tarık Ünlüoğlu (Ünal Kaplan), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Sabina Toziya (Hayriye Çakırbeyli) gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 127. Bölümde de nefes kesecek

127 .BÖLÜMDE NELER OLACAK

Hızır Çakırbeyli’nin küçümsediği düşmanı Zeki, otelde kurduğu tuzakla beklenmedik bir hamleye imzasını atmıştır. Özlem’in dikkati sayesinde ölümden kıl payı kurtulan Hızır’ın can borcunu ödemek bundan sonra Alparslan’ın görevi olacaktır.

İstediğini alana kadar yolundan vazgeçmeyecek olan Zeki, Çakırbeylileri karşısına alarak açtığı savaşta, masanın yeni üyeleriyle ortaklık kurmaya çalışır. Masanın paylaşmaya yanaşmayacağı haraca karşılık, Alparslan’ın saklı tuttuğu depoların yerini öğrenip el koymayı amaçlamaktadır. Çalarak elde edeceği paralar karşılığında yeni dostlar edinmeyi amaçlayan Zeki’nin, Hızır’dan sonraki hedefi Alparslan olacaktır. Tedbirleri arttırmak yerine Çakırbeylilere açılan savaşa karşılık verme görevini üstlenen Alparslan’ın hayatı büyük risk altındadır.

 EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ - EDHO SON BÖLÜM İZLE

EDHO| Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 126. Bölüm Fragmanı İzle | EDHO  126. Bölüm İzleEDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 126.bölümü fragmanı yaynılandı. EDHO 126 bölümüne Hızır'ın ölümcül bir tuzakla karşı karşıya kalması damga vuracak. İşte EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 126. yeni bölüm özeti ve fragmanı.

EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 126. yeni bölüm için nefesler tutuldu. Büyük bir ilgiyle izlenen dizinin bu akşam ATV ekranlarına gelecek bölümünde Hızır, sürpriz bir tuzakla karşı karşıya kalacak...EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 126. YENİ BÖLÜM ÖZETİ"Ya dediklerimi yaparsınız ya da hepiniz ölürsünüz!"Ömür Façalı, aileler arasındaki düşmanlığa rağmen İlyas'tan beklentisini açıkça dile getirir. İstekleri uğruna önündeki engelleri yok sayacak kadar gözü kara olduğunu bir kez daha kanıtlar. Behzat'ı çileden çıkaracak yakınlık düşman ikili arasında yeni bir gerginliğin de sebebi olacaktır. Kardeşlerinin intikamını almak için Çakırbeyliler ile Façalıların karşısına dikilen Zeki Sivri, kan parası bahanesiyle masayı haraca bağlama peşine düşer. Taleplerinin yerine getirilmemesi durumunda yapabileceklerini korkusuzca söyleyip herkesi tehdit edebilmesinin sırrı ise ardındaki büyük güçte saklıdır. Hızır'ın ölümü için hazırladığı tuzakla savurduğu tehditlerin lafta kalmayacağını çok geçmeden gösterecektir

 EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ - EDHO SON BÖLÜM İZLE

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 125. bölüm fragmanı yayınaldı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Haşmet, Hızır'ın gücünün farkında olduğundan tekrar karşı karşıya gelmek istemedi. Aralarındaki hasımlığın son bulması için ayağına gelen bir fırsatı da kaçırmadı. Yeni bölüm fragmanında ise Hızır karşılarına çıkacak düşmanın kimliğini çözmeye çalışırken, İlyas'ın "O sokaklar dediğiniz kimlerse, temizleyeceğim. Ondan sonra o Façalılar'ın hepsini öldürmek için oturacağım o masaya!" sözleri dikkatleri çekiyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124. son bölüm özeti ve 125. yeni bölüm fragmanı ahaber.com.tr'de...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 125. yeni bölümüyle 19 Şubat Salı akşamı ATV ekranlarında olacak.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 125. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

"O sokaklar dediğiniz kimlerse, temizleyeceğim. Ondan sonra o Façalılar'ın hepsini öldürmek için oturacağım o masaya!"

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ  SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Barış için bir adım!

İlyas ve Behzat'ın koğuşlarının değiştirilmesi, aralarındaki hasımlığın son bulmasını sağlamaz. Façalılar da İlyas'ın içerideki dostları da reislerinin başına gelebilecekleri bildikleri halde harekete geçmek için doğru zamanı beklerler. Düşmanının ölüm haberini almadan öfkesi dinmeyecek olan İlyas ve Behzat'ın, bu saatten sonra içeriden sağ çıkabilmek için bir mucizeye ihtiyaçları vardır. Kardeşlerinin savaşına mani olamayan Hızır ve Haşmet, bir yandan içeriden kötü bir haber almamak adına dua ederken diğer yandan herhangi bir kaybın ardından yaşanacakların hesabını yaparlar. Haşmet, Hızır'ın gücünün farkında olduğundan tekrar karşı karşıya gelmek istemez. Aralarındaki hasımlığın son bulması için ayağına gelen bir fırsatı da kaçırmayacaktır.

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ - EDHO SON BÖLÜM İZLE

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Salı akşamları ekrana gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124. bölümde hapishanede bir an olsun rahat durmayan İlyas ve Behzat yeni hamleler ile birbirlerini öldürtmeye çalışır. İlyas'ın ve Behzat'ın birbirini öldürme çabaları dışarıdaki aileleri tarafından da yakından takip edilir. İlyas veya Behzat'dan birinin ölmesi durumunda ortalık iyiden iyiye karışacaktır

Herkesin beklediği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İlyas Çakırbeyli'ye ölümcül pusu! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124. yeni bölümü 12 Şubat Salı akşamı yayınlanacak. İşte bir süredir merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124. Bölüm Fragmanı... Hızır Çakırbeyli İlyas'ın intikamı alacak mı? "İlyas Behzat'ı yemezse, Hızır bizi çiğ çiğ yiyecek!"

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124. yeni bölüm fragmanı ile 12 Şubat Salı akşamı ATV'de...

 EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ - EDHO SON BÖLÜM İZLE

EDHO - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 123. Bölüm Fragmanı İzle  EDHO 123. Bölüm  İzle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 123. yeni bölüm fragmanı ATV'de ekran geldi. 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 122. SON BÖLÜM ÖZETİ: EDHO'DA BU HAFTA NELER OLDU?

Cezaevi aracı ile hapishaneye getirilen İlyas, daha önce yaşadığı bıçaklı saldırıyı hatırlar. Gardiyanlar ile birlikte koğuşuna giderken diğer koğuşlarda kalanların sözlü saldırılarına uğrar. alacağı koğuşa geldiğinde onu kendi adamları karşılar. Adamları ona onu bıçaklayanın kim olduğunu açıklar. Bıçaklayan kişi Façalı’ların adamıdır.

FAÇALI’LAR İLYAS’I ÖLDÜRMEK İÇİN PLAN YAPIYOR

Bu arada Façalı’ları koğuşunda ise İlyas’ın bir an önce öldürülmesi için diğer koğuşlara haber yollanır. Behzat İlyas’ı öldürmek için plan yapar. Hızır, dışarıda Façalı’ların reisi Haşmet’i ele geçirmek için adamları ile konuşmaktadır. Ancak Haşmet’in nerede olduğu ile ilgili hiç bir bilgileri yoktur.

ÖZGÜR İLYAS’A BİLGİLERİ VERİYOR

Alparslan Haşmet’i ele geçirmek için bir fikir öne sürer. Hızır da Alparslan’a, “Ailenin reisi sensin gereğini yap” der. İçerde ilyas koğuşta yemek yerken avukatının görüşmeye geldiği haberini alır. Adamlarından biri ne olur ne olmaz diyerek ona kesici bir alet verir. Görüşme odasına geldiğinde karşısında Özgür durmaktadır. Özgür İlyas’a onu bıçaklayanlar ile ilgili bilgileri verir. Özgür, İlyas’tan kendisini korumasını ister ve onu hapishaneden çıkaracağına söz verir. Ancak İlyas Özgür’den ayrılmak istediğini söyler.

ALPARSLAN’IN PLANI

Hızır, oğlu Hızır Ali’ye reislikten neden vazgeçtiğini anlatmaya çalışır. Ona “Bir gün bir olduğununda sizden büyük kimse olmayacak” der. Alparslan, Haşmet’i ele geçirmek için yaptığı planın detaylarını, enişte, Hurşit ve Fahri’ye anlatır. Ardından da Fedailerin başındaki isimle bir araya gelir ve yapacağı eylemin detaylarını anlatır ve ondan yardım ister. Fedailerin lideri dediklerini yapacağını ancak onun karşılığında Özlem ile görüşmemesini ister. Alparslan bunu duyunca şoke olur. Alparslan itiraz etse de Fedailerin liderinin kararı kesindir.

İLYAS İNTİKAMINI ALIYOR

İlyas cezaevinden Hızır’ı telefonla arar. Hızır’a durumunu anlatan İlyas’a içerde rahat durmasını ona saldıranların işini Ercan’ın göreceğini söyler. İlyas duruma itiraz ederken tam o sıra onu bıçaklayan Façalı’ların adamını görür. Telefonu bırakarak adamı bıçaklar. Tam o esnada Ercan olaya müdahale ederek kesici aleti elinden alır ve kendi bıçaklamaya devam eder. Bu sırada açık kalan telefondan olan biteni duyan Hızır endişelidir. İlyas’a seslenir ama duyuramaz. İlyas iş bittikten sonra telefonu alır ve abisine “ellerinden öperim” der.

ALPARSLAN İŞİ BİTİRİYOR

Alparslan, Haşmet’i ele geçirme planını devreye sokar. Haşmet’in abisi Hikmet’i bir gece kulübünde öldürür. Hikmet’in yanında bulunan kişye de mesaj vermeyi ihmal etmez. İlyas’ın intikamı alınıncaya kadar bütün Façalı’ları öldürmeye devam edeceklerini söyler

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM İZLE

EDHO - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. Bölüm Fragmanı İzle  EDHO 122. Bölüm İzle  

Çakırbeyliler'in intikamı büyük olacak! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde, hazırlanan tuzak sonucunda cezaevine giren İlyas, Çakırbeyli ailesinin gözü önünde bıçaklanarak yere yığıldı. 3 haftalık bir aradan sonra yeniden izleyicisiyle buluşan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. yeni bölüm fragmanında cenazesi kaldırılan kişi İlyas Çakırbeyli mi? İlyas Çakırbeyli karakterini canlandıran Ozan Akbaba EDHO dizisinden ayrılıyor mu? Merak edenler için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. yeni bölüm fragmanı...

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK
"İlyas Çakırbeyli'nin intikamı tüm façalılar ölene kadar devam edecek!"

Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer ve Sabina Toziya gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz da Türkiye'nin en güçlü ailesi olan Çakırbeyliler'in karşısında bu sefer daha zorlu bir sınav vardır: Avrupa'nın en büyüğü olmak. Bakalım güç savaşlarında kazanan taraf kim olacak, dünyayı sömüren güçler mi, onlara başkaldıran Çakırbeyliler mi?

 EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ - EDHO SON BÖLÜM İZLE

EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 25 Aralık Salı akşamı ekrana gelecek olan 121. yeni bölümünde şoke eden gelişmeler yaşanacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Çakırbeyliler'in Tuncay ve İzzet'i öldürmesinin ardından ortalık karışıyor. İstihbaratın başındaki kişi, Hızır'a sert sözler söylüyor. Hızır ise 'Haydi göreyim seni. Azdan az çoktan çok gider' diyerek yanıt veriyor. İlyas'ı bitirmek için Cengiz itirafçı olmayı kabul ediyor. İtirafların ardından ise İlyas tutuklanıyor ve cezaevine giriyor. Alpaslan'ın ise 'Bu bahsedilen şeylern tümünü ben yaptım' sözleri dikkat çekiyor. Hızır ise kardeşi İlyas'a 'Benim gibi ağabey bulunur ama senin gibi kardeş bulunmaz' sözleriyle veda ediyor.

EDHO EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde, kaçmaya çalışırken Çakırbeyliler'e yakalanan İzzet sorguya alındı. Hızır, İzzet'e bildiklerini anlatması halinde serbest kalacağını söyledi. Ancak İzzet anlatmaya Alpaslan'la başladı ve 'Tuncay'ın da senin gibi bir zaafı var. Her şeyi yönetmek ister. İstihbaratı, mafyayı, sokakları' dedi. İzzet'in bu söyledikleri Alpaslan'ı kızdırırken, Hızır ise şüpheye düştü. İlyas ise İzzet'i öldürdü.

EDHOEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Hızır Çakırbeyli, Ünal'a Alpaslan'ın kimlerle görüştüğünü ve neler yapmadığını bilmediğini söyledi. Ünal ise kendisinin Alpaslan'la ilgili bilgisi olduğunu ancak bunu Hızır'a söylemeyeceğini açıkladı. EDHO son bölüm finalinde ise Hızır bir düşmanını daha yok etti. Hızır, Tuncay'ı köşeye sıkıştırdı ve arabasında öldürdü.


(function(d,e,f){var g=e.createElement("script");g.type="text/javascript",g.src="https://trhaberler-com.cdn.vidyome.com/vme/builds/get.js",g.asyc=!0,g.setAttribute("id",`vme-data-${f}`),g.setAttribute("sticky-id",`${f}`),g.onload=function(){d.VME.create(f)},e.getElementById(`vme-sc-${f}`).parentNode.insertBefore(g,e.getElementById(`vme-sc-${f}`).nextSibling)})(this,document,"N0Wf96FM7Ok");

Çakırbeylilerin gazabından kaçmayı başaramayan İzzet, hayatta kalmak için uzlaşmaya hazırdır. Arkasındaki büyük gücü çökertebilmek adına, bağlantılarından bahsetmesi için sorguya alınır; fakat İzzet'in söyledikleri aileyi birbirine düşürmeye çalışmaktan öteye gitmez. Bu sorgu Alparslan ile ilgili şüphelerin de artmasına neden olacaktır. Yeğeninin kendisinden gizli birileriyle görüştüğünün farkında olan Hızır, bu konuyla ilgili Ünal Kaplan'ın ağzını yoklar. Cengiz'i gizli tanık olarak devreye sokan Tuncay da Alparslan'ın ilişki ağını çözmeye çok yaklaşmıştır. Gün geçtikçe köşeye sıkışan Alparslan'ın açık vereceği nokta ise Meltem ile olan ilişkisi olacaktır. Sırların uzun süre gizli kalamadığı Çakırbeyli hanesinde de sular durulmaz. Enişte ve Cemre birlikteliğin açığa çıkmasıyla gerilen ev ahalisi, aldatılmanın cezasının biran önce verilmesini ister. Bu konuyla ilgili sorumluluk sahibi olan İlyas'ın ise tavrı nettir. Aldatanların da, bunu öğrenip saklayanların da gözünün yaşına bakılmaksızın hesabı görülecektir.

 EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ - EDHO SON BÖLÜM İZLE

EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 120. Bölüm Fragmanı İzle EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 120. Bölüm İzle

EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 120.bölümüyle, 18 Aralık Salı akşamı ekrana gelecek. EDHO  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümüne ise Alpaslan hakkındaki şüpheler damga vuracak. Hızır Çakırbeyli yakaladığı İzzet'i sorguluyor. Hızır, İzzet'in her şeyi itiraf etmesi halinde kendisini bırakacağını söylüyor. İzzet ise 'O zaman anlatmaya yeğeninden başlayayım. Nasıl bir ilişki ağının içinde?' diyor. İzzet'in anlattıkları Hızır'ı şoke ediyor. Hızır Alparslan'ın birileri ile görüştüğünü Ünal'a söylüyor. Ünal ise Alpaslan'la görüşerek 'Dayın gibi insanları öldürebilmek için arkanda kuvvetli bir istihbaratın olması gerekiyor. Senin arkanda kim var?' diye soruyor. Ancak Alpaslan ise 'Ateş de amcalarımla aram bozulsun diye böyle gevelemişti' diyerek suçlamayı kabul etmiyor.

Artık işlerin yönetimini ele alan İlyas ise yakın çevresine aldığı kararı açıklayarak, 'Bize ihanet eden, ihanete iştirak eden, bunu saklayan kimse gereği yapılır' diyor.

EDHO  EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

EDHO  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 118. son bölümüyle 4 Aralık Salı akşamı ATV'de ekrana geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın son bölümünde Çakırbeyliler'e büyük bir operasyon yapıldı. Alpaslan'ın bir gecede tüm depoları boşaltmasının ardından zor duruma düşen Tuncay görevden alındı.

İzzet ise Alparslan'dan başkasının bilmediği depoların yerini öğrenmek için Tuncay ve Seyran'a talimat verdi. Alparslan ve Hızır'a büyük bir komplo kuruldu. Tuncay, Hızır ve Alpaslan'ı alarak işkence yaptı. İlyas ise ağabeyi Hızır ile yeğeni Alpaslan'ı kurtarmak için harekete geçti. EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm final sahnesinde İlyas , Hızır ve Alpaslan'ı kurtarmayı başardı. Hızır'ın ise İzzet'in adamı Sultan'dan intikamı ağır oldu. Sultan'ı öldüren Hızır, kardeşi İlyas'a da talimat vererek 'Reis sensin işine karışmam. Ama herkese söyle benimle anlaşmak isteyen kim varsa hepsini öldüreceğim' dedi.

Alparslan'ın tüm depoları bir gecede boşaltarak başardığı büyük iş, kısa vadede işlerine yarasa da başlarına gelebilecek belaları önlemeye yetmez. Tuncay'ın hedefi olmaktan kurtulamayan Çakırbeylilerin malları güvende fakat canları tehlikededir. Yenilgiye uğratılan Tuncay'ın üstlerine vermesi gereken bir hesap vardır. Ünal Kaplan, yaşatılan bu mağlubiyetin faturasının Hızır'a kesileceğinin farkındadır. İntikam peşinde koşan düşmanlar ise sadece Hızır'la yetinmeyecek, beraberinde Alparslan'ı da alacaklardır. Çakırbeylilerin diğer bir mağduru İzzet'in önceliği de Alparslan'dan başka kimsenin bilmediği gizli depolardır. O depolara ulaşmak için ağabeyi ve yeğenine işkence edileceğini tahmin eden İlyas'ın elini çabuk tutması gerekmektedir.

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ - EDHO SON BÖLÜM İZLE

EDHO - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 119. Bölüm Fragmanı İzle  EDHO - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 119. Bölüm İzle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 119. böşüm Fragman 11 Aralık 2018 günü ekranda olacak bölümde yaşanacak gelişmeleri ortaya loudu.. İlyas’ı ortadan kaldırmak ve Hızır’ı başkalarına karşı kışkırtmak için plan yapan kişiler Hızır’ın her şeyin farkında olduğunu anlayamayacak. İşte yeni haftada Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yaşanacak tüm gelişmeler.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 119. BÖLÜM ÖZETİ

Hızır’ın yurt dışına açılmaya karar vermesinin ardından başlayan huzursuz süreç bu hafta da devam edecek. Hızır’ın ve beraberindekilerin büyümesini istemeyen kişiler yine devreye girecek. Hızır ve İlyas’ı planlarıyla alt edebileceklerini düşünen kişiler Hızır’ın zekasını göz ardı edecek.

EDHO SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Alparslan'ın tüm depoları bir gecede boşaltarak başardığı büyük iş, kısa vadede işlerine yarasa da başlarına gelebilecek belaları önlemeye yetmez. Tuncay'ın hedefi olmaktan kurtulamayan Çakırbeylilerin malları güvende fakat canları tehlikededir. Yenilgiye uğratılan Tuncay'ın üstlerine vermesi gereken bir hesap vardır. Ünal Kaplan, yaşatılan bu mağlubiyetin faturasının Hızır'a kesileceğinin farkındadır. İntikam peşinde koşan düşmanlar ise sadece Hızır'la yetinmeyecek, beraberinde Alparslan'ı da alacaklardır. Çakırbeylilerin diğer bir mağduru İzzet'in önceliği de Alparslan'dan başka kimsenin bilmediği gizli depolardır. O depolara ulaşmak için ağabeyi ve yeğenine işkence edileceğini tahmin eden İlyas'ın elini çabuk tutması gerekmektedir

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ - EDHO SON BÖLÜM İZLE

EDHO - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 118.Bölüm Fragmanı İzle EDHO - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 118.Bölüm İzle

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 117. SON BÖLÜM ÖZETİ: EDHO'DA BU HAFTA NELER OLDU?

Ateş yakalandıktan sonra, İlyas, Alparslan, Boran ve Fahri ile beraber bir panelvanın arkasında gidiyor. İlyas onu konuşturmaya çalışmaktadır. Ateş'in anlatacak hiçbir şeyi yoktur. İlyas, Ünal'a verdikleri zehrin ne olduğunu sorar. Ateş onun kurtulmasının zor olduğunu söyler.

Ateş, başına geleceklerinin bilincinde olduğundan İlyas ve Alparslan'ı birbirine düşürmeye çalışır. Alparslan'ın derin devletin adamları ile ilgili ilişkisinin ne olduğunu anlamaya çalıştığını söyleyerek aralarına nifak sokmaya çalışır. İlyas'ın Ünal ile ilgili sorusuna “onu bundan sonra hiçbir şey kurtaramaz” diyerek cevap verir.

“NE HABER AĞA”

Bu arada Tipi ve Hızır onları serada beklemektedir. Tipi sabırsızlanmaktadır. Bu arada yanlarına Tufan gelir. Tipi Tufan'a Ateş'in yakalandığını kimin haber verdiğini sorar. Tufan da insanın Hızır Ali gibi yeğeni olsun der. Hızır, Hızır Ali'ye Tipi ve Tufan'ın tabancalarını almalarını söyler. Bu arada İlyas ve diğerleri gelir. Tipi yanlarına gelir ve İlyas'a “Ateş'in nerede olduğunu sorar ve “Bana ölmediğini söyle”der. Ateş, aracın içerisinde bayılmış bir haldedir. Tekin ve enişte onu tekme tokat uyandırırlar. Tipi aracın yanına geldiğinde Ateş ayılmıştır. Tipi'yi gördüğünde, “Ne haber Aga” der. Tipi deliye döner aracın arka kapısını suratına çarpar.

TUNCAY ATEŞİ ALMAYA GELİYOR

Bu arada beklenmedik bir şey olur, Davut'un öldürülmesinden sonra göreve gelen Tuncay ve yanlarındaki silahlı kişilerle çıka gelir. Tuncay Hızır ve diğerlerine Ateş'i almaya geldiklerini söyler. Bundan sonrasının artık onlarda olduğunu söylese de kimse Ateş'i vermeye yanaşmaz. Tuncay'ın İlyas'a sarfettiği bier söz ortamı iyice gerer. Alparslan amacının ne olduğunu sorarak Tuncay'a yumruk atar. Silahların patlamasına ramak kala Hızır devreye girer ve ortalığı sakinleştirerek Ateş'i Tuncay'a teslim eder.

Hurşit Ünal'ı uyandırarak, Hızır ve diğerlerinin geldiğini haber verir. Kapıyı Hayriye Hanım açar ve ne olduğunu sorar. Hızır ve İlyas birşey yok diyerek soruyu geçiştirir. Masaya oturup çorba içecekleri sırada Emine de yanlarına gelerek neler olduğunu sorar. İlyas Ateş'i Devletin aldığını söyler. Tipi Devletin Ateş'i konuşturduktan sonra geri vereceğini söyleyince, Ünal araya girerek “Devlet aldığını ne zaman geri vermiş” diyerek bunun mümkün olmayacağı mesajını verir.

Ünal, Ateş'in bundan sonra itirafçı olmak isteyeceğini ve hepimizi bitirmek için bunu kabul edeceğini ve ardından da tanık koruma programına alınacağını anlatır. Durumun ciddiyetini farkına varan İlyas Hızır'a ne yapmaları gerektiğini sorar.

ATEŞ ANLAŞMANIN PEŞİNDE

Tuncay Ateş'i Çakırbeylilerin elinden aldıktan sonra sorgu odasına alır. Ateş, ölümden kurtulduğu için rahattır. Tuncay'a anlaşma teklif eder. Tuncay, anlaşma olmayacağını söylese de Ateş, tarihe geçmek için bir fırsat vermek istediğini söyler. 25 yıl boyunca o insanlarla beraber olduğunu, paraların, silahların ve öldürdükleri adamların gömülü olduğu yerleri bildiğini söyleyerek, mafyayı bitiren adam olarak tarihe geçebileceğini anlatır ve anlaşma yapmak istediğini yeniler.

ALPARSLAN YARDIM İSTİYOR

Alparslan Devletin adamı olan kişiden paraların silahların ve diğer evrakların sabaha kadar başka bir yere taşınmasında yardımcı olmasını ister. Devletin adamı yanındaki adamlardan bazılarını bu iş için görevlendirir. Sabaha kadar vakitleri vardır ama zaman azalmaktadır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM İZLE

Salı akşamlarına ambargo koyan ATV'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya hükümdar Olmaz 117. yeni bölümüyle yine bomba gibi geliyor. Merakla beklenen Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 117. bölüm fragmanı yayınlandı. EDHO yeni bölümde Ateş öldürülecek mi? Sorusu sorulurken yeni bölüm fragmanında bu soru da yanıt buldu. Çakırbeyli ailesi tarafından yakalanan Ateş istihbarat tarafından sorgulanmak üzere alınıyor. Ateş ise itirafçı olmak için teklifte bulunuyor. Ünal Kaplan ise Ateş'in herkesi bitirebilmek için tüm sırları açıklamasından korkuyor. Ateş de şartlarda anlaşırsak itirafçı olurum teklifinde bulunuyor. Ateş, "Para ambarları silah depoları işledikleri cinayetler cesetlerin gömülü olduğu yerler hepsini biliyorum" diyor. EDHO 117. Bölümde neler olacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 117. Bölüm fragmanında yine internette en çok arananlar arasına girdi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 117. Bölümden kare kare sizler için hazırladık.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 117. yeni bölüm fragmanı geldi. Yayınlanan yeni fragmanda; İlyas Ateş'i yakaladıktan sonra sorguya çeker. Bu sırada Tipi yaşadıklarının etkisiyle onu döver. Polis Ateş'i onların elinden alır. Ünal ve Hızır, Ateş'in konuşmasından endişe etmektedir.İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 117. yeni bölüm fragmanı...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 116. SON BÖLÜM ÖZETİ: EDHO'DA BU HAFTA NELER OLDU?

İlyas, hain olduğunu öğrendiği Tipi’nin kafasına silahı dayamış, tetiği çekip çekmemek arasında eski anıların hatıraları ile gidip geliyor. Gözlerinden yaşlar dökülür. Ancak geçmişin dostluğu ağır basar ve silahını ateşlemekten vazgeçer. Tipi’ye “hain sen olamazsın” der. Tipi İlyas’a ihanete aracılık ettiği için gereğini yapmasını ister. Ateş’e abilik ettiğim için “bunu hak edecek ne yaptım” der. EMİNE’Yİ ŞOK EDEN MESAJ İlyas ise Ateş’i nasıl bulacaklarını sorar. Tipi İlyas’a ablasını almaya gideceğini söyler. Bu sırada Ateş Tipi’nin ablasını almıştır. Ateş’e Tipi’nin nerede olduğunu sorar. Ateş Tipi’in yine kendisini kapattığını söyler. Ateş hain ile ilgili bir gelişme olduğu yalanını söyler ve İlyas’ın telefonları kapatmasını kimseyle irtibata geçmemelerini istediğini anlatır. Emine ise emin olmak için İlyas’ı arayayacağını söyleyerek telefona sarılır. Telefonu açtığı anda gelen mesajla şok olur. ATEŞ EMİNE’YE YUMRUK ATIYOR Ateş’ten bir yerlerde durmasını ister. Elini yüzünü yıkamak için bir petrol istasyonunda dururlar. Ateş, şüphelenmeye başlamıştır. İlyas ve diğerleri nereye gidecekleri öğrenmişlerdir. Hemen harekete geçerler. Ateş gidecekleri yere dönmeleri gereken yerden dönmemiştir. Emine nedenini sorunca Ateş yalan söyler. Bu arada Emine İlyas’a haber vermek için çantasındaki telefona uzanır. Ateş ona tokat atar. Emine ne olduğunu şaşırır. Ona hakaret eder. Ateş bu kez yumruk atar. Emine çantasından çıkardığı spreyi Ateş’in yüzüne sıkar. Ateş arabanın hakimiyetini kaybeder ve durur. Bu sırada Emine arabadan atlar ve ormanlık alana doğru kaçar. ATEŞ PASAPORT İSTİYOR Ateş Emine’yi bulamayacağını anlayınca yoldan geçen bir arabayı çevirerek ordan uzaklaşır. Bu arada İlyas ve Tipi de yetişmişlerdir. Ateş, yeni bir pasaport bulması için Sami’nin yanına gelir. Ondan acele etmesini ister. Sultan Ağa, İlyas’ın adamlarına tuzak kurar. İlyas’ın adamlarından bazıları yaralanır.

ÜNAL ATEŞ’İN HAİN OLDUĞUNU TEYİT EDİYOR

Alparslan amcası Hızır’ın yanına gelir. Ateş’in hain olduğundan emin olmak isteyen Hızır, Alparslan’a bunu nasıl öğrendiğini sorar. Ünal da Hızır’a Ateş’in Kıbrıs’taki bağlantısından söz eder. Ateş’in hain olduğunu teyit eder. Hızır da ona aynı soruyu sorar. Ateş’in hain olduğunu nasıl öğrendiğini sorar. Ünal tüm bilgileri Hızır ile paylaşır. Ünal ayrıca, Ateş’in İzzet’in yardımı olmadan bu işleri yapamayacağını da söyler ve İzzet’i bitirmesini ister.

“KEŞKE BEN ÖLSEYDİM”

Tipi ve ablası Hızır’ın evine gelirler. Hızır’ Tipi’ye herkesin aldatıldığını, bunun ne ilk ne son olacağını söyleyerek kendini suçlamamsını ister. Tipi kendini suçlu hissetmesinin nedenlerini anlatarak “keşke ben ölseydim bunlara sebep olmasaydım” der. Tipi Hızır’dan hiçbirşey yapmadan oturacaklarını mı sorar. Hızır İlyas’ın işini yapacağını, kendilerinin de boş durmayacağını söyler. “ATEŞ NEREDE” Hızır, Fuat’ın evine gelir. Hızır’ı karşısında gören Fuat çok şaşırır. Bir şey söylemek isterken Hızır, elindeki bastonla onu yere yıkar. Adamları, Fuat’ı küvete sokar. Fuat’a bazı sorular soracağını ve düşünmesi için de süre vereceğini söyler ve Ateş’in nerede olduğunu sorar. Fuat bilmediğini söylese de Hızır inanmaz. Fuat kurtulamayacağını anlayınca İzzet’in bu işte parmağı olduğunu anlatmaya çalışır. Hızır, aradıkları kişi ile ilgili doğru bilgi vermesi durumunda İzzet’in yerine onun geçebileceğini söyler. Fuat, Ateş’in gidebileceği kişinin Sami olabileceğini söyler ve Hızır’ın adamlarına adresi verir.

iOS uygulamamızı indirmek için Buraya Tıklayınız.

Android uygulamamızı indirmek için Buraya Tıklayınız.
Yorumlar