Anasayfa /  Medya

Ece Üner'den Kim Kardashian'a efsane cevap

Show TV Ana Haber Spikeri Ece Üner, Ermeni asıllı ABD'li şov yıldızı Kim Kardashian'ın Azerbaycan ve Türkiye'yle ilgili sözlerine yanıt verdi. Üner'in cevabı, kısa sürede büyük beğeni topladı.

Abone ol
Abone ol 28 Eylül 2020 21:05

Dün sabah saatlerinde Ermenistan-Azerbaycan cephe hattında, Ermeni güçlerinin Azerbaycan sivil yerleşim birimlerine ateş açması üzerine çatışmalar başlamıştı.

Azerbaycan ordusu ise Türkiye'nin desteği ile karşı saldırı başlatmış ve bazı yerleşim birimlerini Ermenistan'dan almıştı.

KİM KARDASHİAN, ERMENİSTAN'IN SÖZCÜLÜĞÜNE SAVUNMUŞTU
Yaşanan bu gelişmelerin üzerine Ermeni asıllı ABD'li magazin ünlüsü Kim Kardashian, Azerbaycan ve Ermenistan arasında başlayan çatışmaya ilişkin sosyal medya hesabından paylaşım yapmaya başlayıp, Türkiye ve Azerbaycan karşıtı ifadeler kullanmıştı.

Yaptığı paylaşımda, Ermenistan'ın sebepsiz saldırıların ve dezenformasyon kampanyasının kurbanı olduğunu söyleyen Kardashian'a cevap Show TV Ana Haber Spikeri Ece Üner'den geldi.

"KARDASHİAN'IN KAMERALARA GÖSTERMEYE ALIŞIK OLDUĞU BÜYÜK BİR KAYNAĞI VAR"
Üner, ana haber bülteninin kapanışında Kardashian’a, "Kim Kardashian'ın kameralara göstermeye alışık olduğu büyük bir kaynağı var, yine aynı kaynağı mı referans aldı acaba?" ifadelerini kullandı.

Ece Üner'in bu çıkışı, sosyal medyada kısa süre içinde binlerce beğeni aldı.

Etiketler Ece Üner
Yorumlar