Anasayfa /  Magazin

Ece Seçkin'den sosyal medyada espri yapan kişiye sert çıkış!

Sosyal medyada Şenol Durmaz adlı bir hesap, öğretmen olduğunu iddia ederek bir paylaşımda bulundu. Paylaşımda, "Rojin: 'ooo hocam saçlarınız çıkmış diyor' Sabah pansiyondan çıkarken boy aynası yerine el aynasına bakan, Ece Seçkin kadar boyu olana bak sen" ifadelerini kullanan Durmaz'a Seçkin'den sert yanıt geldi.

Abone ol
Abone ol 21 Eylül 2022 23:41

Twitter'da Senol_Durmaz34 isimli kullanıcı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda öğretmen olduğunu belirterek "Bugün, okulumuzun çok değerli öğrencilerinden Rojin: "Ooo hocam saçlarınız çıkmış diyor." Sabah pansiyondan çıkarken boy aynası yerine el aynasına bakan, Ece Seçkin kadar boyu olana bak sen. Sen o boyla benim kafamı nasıl gördün?" şeklinde esprili bir paylaşım yaptı.

"ÖĞRENCİNİZİ AŞAĞILAMANIZ KALICI OLACAK"
O paylaşım sosyal medyada öğrenciyle alay edildiği gerekçesiyle tepki gördü. Tweette adı geçen Ece Seçkin de öğretmenin paylaşımını alıntılayarak şöyle dedi: "Hocam. Okulunuzun öğrencilerinden Rojin'in boyu hızla uzayacaktır. Ama sizin bir öğretmen olarak değerli öğrencinizi kendisinin yaşının yetmediği bu platformda bu alaycı sözlerle aşağıladığınız tweet daima kalacaktır. Bu arada saçlarınızın çıkmasına sevindim." Paylaşımların ve tepkinin ardından Senol_Durmaz34 isimli hesabın kapatıldığı görüldü.

Yorumlar