Anasayfa /  Güncel

EBA kapsamında Turkcell 12 ay boyunca 6 GB hediye internet verecek!

Turkcell tarafından alınan karar ile vatandaşlara 12 ay boyunca EBA eğitim projesi kapsamında 6 GB internet hediye edecek. Peki Turkcell hediye internet nasıl alınır?

Abone ol
Abone ol 20 Mart 2020 19:26

Ülkemizin en çok tercih edilen operatörlerinden bir tanesi olan ve en iyi çekim noktasının bulunması ile her sene ödüllere layık görülmekte olan Turkcell yeni projelere imza atmaya devam etmekte olup Turkcell, Milli Eğitim Bakanlığı EBA projesine destek verme kararı aldı. Buna göre Milli Eğitim Bakanlığı bilindiği üzere eğitimden öğrencilerin mahrum kalmaması için EBA projesini başlattı ve öğrencilerin derslerine ulaşabilmesi için internet imkanlarını sunarak öğrencilere ya da velilere ücretsiz 3 GB hediye internetin tanımlanacağını duyurdu. Operatör firmalarından vatandaşlar ücretsiz 3 GB hediye internetini alabilmekte olup Turkcell tarafından yapılan açıklama ile projeye destek verme kararı alarak 3 GB'de kendilerinden hediye internetin tanımlanacağı belirtildi. Peki Turkcell 6 GB hediye internet nasıl alınır?

Turkcell Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Eğer Turkcell operatörüne sahipseniz ve EBA eğitim projesi kapsamında verilecek olan 6 GB hediye interneti almak istiyorsanız öncelikle telefonunuza Turkcell'in uygulaması olan BİP uygulamasını indirmelisiniz. Daha sonra BİP uygulamasına girerek keşfet bölümüne basmalı ve EBA kanalına basarak kanalı takip etmelisiniz. Takip ettikten sonra açılacak olan mesaj yazma bölümüne Hemen Kazan yazmanız gerekmekte olup bu işlemleri gerçekleştirdiğinizde Milli Eğitim Bakanlığı MEB'den 3 GB hediye internet ve Turkcell'den hediye 3 GB olmak üzere 12 ay boyunca hediye 6 GB'yi kullanabilirsiniz.

Yorumlar