Yolcu uçağında skandal! Herkesin gözü önünde cinsel ilişkiye girdiler!

İrlanda'nın havayolu şirketi Ryanair'ın Manchester'dan Ibiza'ya gitmekte olan uçağında büyük bir skandal görüntülendi. Uçakta bir çift, kimseye aldırış etmeden cinsel ilişkiye girdi. Olay dünya basınında büyük yankı uyandırdı.

Yolcu uçağında skandal! Herkesin gözü önünde cinsel ilişkiye girdiler!

Manchester-Ibiza seferini yapan uçaktaki iki kişi, diğer yolculara aldırmadan cinsel ilişkiye girdi. Uçak, parti adasına doğru yola çıktıktan hemen sonra yakınlaşmaya başladı.

21 yaşındaki Kieran Williams adlı yolcu, çiftin konuşmalarını duyduğunu ancak şakalaştıklarını düşündüğünü söyledi. Lancashire'lı Williams'ın anlattığına göre adam, uçaktakilere "Prezervatifi olan var mı?" diye sordu.

"Biz gülüşmeye başladık ama onlar hiç istifini bozmadı. Sanırım sarhoştular" diyen Kieran Williams, uçaktaki personelin çifti uyarmadığını da sözlerine ekledi. Uçaktaki yolcuların bazıları olayı kameraya çekti.

KİMLİĞİ BELLİ OLDU

Çiftin kim olduğuna ilişkin büyük merak oluşurken, uçakta cinsel ilişkiye giren adamın, İngiltere'nin küçük bir kasabası olan Cumbria'dan Shaun Edmondson olduğu ortaya çıktı. 31 yaşındaki adamın nişanlısının 6 aylık hamile olduğu ve uçakta seks yaptığı kişiyi tanımadığı öğrenildi.

The Sun gazetesinin haberine göre Edmondson'ın Jenna Ross adında 25 yaşında bir nişanlısı var. 6 aylık hamile olan genç kadın, o akşam çapkın nişanlısı Shaun Edmondson ile birlikte uçakta değil evdeydi. Ryanair ise konuyu araştırdıklarını ve bu rahatsız edici, saygısızca ve uygunsuz davranışı hoş görmeyeceklerini belirten bir açıklama yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER