Anasayfa /  Medya /  Dizi

Dünya Hali 20.Bölüm 2. Fragmanı izle (Final) | Dünya Hali 20.Bölüm izle (Final)

Dünya Hali 20.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Dünya Hali 20.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Dünya Hali dizisinin yeni bölümü 15 Aralık Çarşamba akşamı saat 22.50 itibariyle sizlerle. Dünya Hali 20.Bölüm izle (Final)

Abone ol
Abone ol 15 Aralık 2021 04:07

Dünya Hali 20.Bölüm 2. Fragmanı izle (Final) | Dünya Hali 20.Bölüm izle (Final)

Başrollerinde Caner Şahin ve Pelin Abay gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Dünya Hali 20.Bölümde final yaparak ekranalara veda edecek

DÜNYA HALİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Sinan için ideal bir sevgili bulmaya çalışırken hem kendi başını hem de Sinan’ın başını türlü belalara sokan Kıvılcım, bu arayış sırasında aslında çok yalnız olduğunu farkına varmıştır. Kıvılcım’ın bu durumuna üzülen Sinan, sevdiği kadına bir iyilik yapmak ister ve Kıvılcım’ın lise zamanlarından tanıdığı tek gerçek arkadaşı olan Melek’i bulmak için çalışmalarına başlar. Bu serüven onu hiç beklemediği yerlere sürükleyecektir.

Yeni bir aşk mı doğuyor?

Bu arada, Kıvılcım’dan hoşlanan Vural da boş durmamaktadır. Kıvılcım ile bir yemek yiyecek olan Vural bu yemeğin ikisi için de doğru bir etki uyandırması için çeşitli çalışmalar içine girmiştir.

DÜNYA HALİ SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar