Sen Anlat Karadeniz 35. Bölüm Fragmanı İzle - dizi izle

Sen Anlat Karadeniz 35. bölüm fragmanı izle için tıklayın. ATV'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz, 34. bölümü ile ekranlara geldi. İşte merakla beklenen Sen Anlat Karadeniz 35. bölüm fragmanı bu haberde. Ayrıca kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Sen Anlat Karadeniz 34. bölümü tek parça izleyebilirsiniz.

Sen Anlat Karadeniz 35. Bölüm Fragmanı İzle - dizi izle

Sen Anlat Karadeniz 35. bölüm fragmanı yayınlandı. ATV ekranlarında Karadeniz fırtınası estiren güçlü dizi projelerinden Sen Anlat Karadeniz 34.son bölümde; Bitip tükenmeyen inadını sürdürerek Nefes'in yakasından asla düşmeyen Vedat, kendisine mecbur kalacağından emin bir vaziyette ve çarpıcı gerçeklerle Nefes'in karşısına geçti. Sen Anlat Karadeniz son bölümde; Vedat'ın bizzat gerçekleri en vurucu haliyle haykırmasının ardından onuru kırılan ve kendisini son derece berbat hisseden Nefes'in içi içini kemirmeye başladı.

Vedat'ın söylediklerinde bu sefer haklılık payı bulan ve duydukları üzerine var gücüyle silkelenen Nefes, kimseye muhtaç kalmaksızın bir yaşam kurabilmek noktasında radikal kararlar aldı. Asiye'nin de sayesiyle kendi ayakları üzerinde durabilmek ve idame ettirdiği hayatını kendi eline almasının ve yine Asiye'nin de Nefes'in her defasında güç durumda bırakan Vedat'tan öcünü almasının ardından Sen Anlat Karadeniz 35.bölüm fragmanı bekleniyor. Peki, Nefes'in iş kurma girişimine Vedat'ın da ilgisini ve desteğini hiçbir surette eksik etmemesinin akabinde Sen Anlat Karadeniz 35.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 

SEN ANLAT KARADENİZ 35.BÖLÜM FRAGMANI İZLE

SEN ANLAT KARADENİZ 35.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu ve Sinan Tuzcu gibi isimlerin rol aldığı Sen Anlat Karadeniz 35.bölümü ile 19 Aralık Çarşamba akşamı saat 20.00'de ATV ekranlarında olacak. 

SEN ANLAT KARADENİZ 34.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sen Anlat Karadeniz son bölümde; Vedat, Nefes'in çaresizliğini yüzüne vurur. Gerçeklerle yüzleşen Nefes için yeni bir savaş başlar. Nefes'in ayakta kalma savaşında Tahir hangi safta yer alacak? Nefes'ten uzak kalamayan Tahir'i ve ayrılığa anlama veremeyen Yiğit'i zor günler bekler. Tüm çabalarına rağmen Nefes'in yıkılmadığını gören Vedat kolları sıvar. Vedat, Nefes'in işini bozunca altta kalmayan Asiye intikam planı yapar. Vedat hiç beklemediği bir anda kadınların saldırısına maruz kalır.

Kanal: Atv 
Tür: Dram, Aşk
Sezon: 2

Yayın Günü:  Çarşamba
Yayın Saati:  20:00

Yeni Bölüm Tarihi:  19.12.2018
Yeni Bölüm No:  35 

Yapım Firması: Sinegraf Film » 
Yapımcı: Osman Sınav 
Yönetmen: Osman Sınav, Yusuf Ömer Sınav, Veli Çelik 
Senaryo: Erkan Birgören 
Müzik: Ender Gündüzlü, Metin Arıgül 

Oyuncular: İrem Helvacıoğlu (Nefes), Ulaş Tuna Aslantepe (Tahir), Mehmet Ali Nuroğlu (Vedat Sayar), Sinan Tuzcu (Mustafa), Gözde Kansu (Eyşan), Öykü Gürman (Asiye), Demir Birinci (Yiğit), Dila Aktaş (Balım), Cem Anıl Kenar (Yangaz Murat), Furkan Aksoy (Yangaz Fatih), Nurşim Demir (Saniye Kaleli), Sait Genay (Osman Hoca), Hilmi Özçelik (Cemil Dağdeviren), Belfu Benian (Mercan Dağdeviren), Nalan Kuruçim (Türkan Dağdeviren), Çağla Özavcı (Nazar Dağdeviren), Emre Ön (İdris), Faruk Acar (Necip), Pala Dayı, Şendoğan Öksüz (Cemal Reis), Senem Göktürk (Nuran), Dilek Denizdelen, Duygu Üstünbaş, Erdal Cindoruk 

Konu:  “Şiddete boyun eğmeyen bir kadının hikâyesi” sloganı ile seyircilerle buluşmaya hazırlanan dizide Geçmişte para karşılığı satılmış bir çocuk gelin olan Nefes ve oğlu Yiğit’in hikâyesi anlatılıyor. Dizinin çekimleri Trabzon yaylarında yapılıyor. 

Tarihçe:  

  • Sen Anlat Karadeniz dizisi 13 Haziran 2018 Çarşamba günü yayınlanan 21. bölümüyle 1. sezon finalini yaptı.
  • Sen Anlat Karadeniz dizisi 19 Eylül 2018 Çarşamba günü yayınlanacak 22. bölümüyle 2. sezonuna başlayacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER