Payitaht Abdülhamid setinde feci kaza!

TRT 1'in reyting rekorları kıran Payitaht Abdülhamid setinde Ahmet Celalettin Paşa karakterini oynayan Cem Uçan, çekimler sırasında attan düşerek hastaneye kaldırıldı.

Payitaht Abdülhamid setinde feci kaza!

TRT 1'in ES Film imzalı dizisi Payitaht Abdülhamid'in setinde hafta sonu herkesi şoke eden bir kaza yaşandı. Bülent İnal'ın başrolünü oynadığı dizide Ahmet Celalettin Paşa karakterini oynayan Cem Uçan attan düşerek feci şekilde yaralandı. Ata en iyi binen oyuncular arasında gösterilen Uçan'ın düz duran at aniden sıçrayınca yere düştüğü öğrenildi.

Apar topar hastaneye kaldırıldı

Apar topar hastaneye kaldırılan Uçan ameliyata alınacağını açıkladı. Geçirdiği kaza sonrası sağlık durumu merak konusu olan oyuncu hastane odasından paylaştığı fotoğrafın altına şu satırları yazdı: "Canlar biraz bilgi kirliliği olmuş galiba. Sabahtan bu yana hadiseyi duyup arayan arkadaşlarımdan bunu anlıyorum. Dün bir kaza geçirdim canlar. Maalesef attan düşerek kolumu ve belimdeki küçük bir kemiği kırdım. Şu anda durumum çok iyi. Hastanedeyim, salı günü ameliyat olacağım. İyi olacak her şey Allah'ın izni ile... Bu süreçte bir an olsun yanımdan ayrılmayan, gerekli müdahalelerin anında yapılmasını sağlayan yapımcımız Yusuf Esenkal, Serdar Öğretici, Es Film'in uygulayıcı yapımcısı Selda Hanım ve ekibine çok teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin kızçelerim. Tüm oyuncu dostlarıma ve kamera arkası ekibimize hassasiyetlerinden dolayı çok teşekkür ederim. İyiyim ve daha iyi olacağım."

Eşi için dua istedi

Cem Uçan'ın eşi oyuncu Gülşah Şahin ise konu ile ilgili şunları söyledi: "Sevgili eşim için arayan, soran, dualarını eksik etmeyen tüm sevenlerimizden Allah razı olsun. Allah'ın izni ile hep birlikte bu zamanı atlayacağız inşallah. Salı günü ameliyat olacak, o gün dualarınız bizimle olsun canlarım. Cem'im ve ben yine yan yana, omuz omuza önce Allah'a sonra birbirimize emanet."

cem uçan ile ilgili görsel sonucu

Cem Uçan kimdir?

Uçan, 12 Ağustos 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.  Asıl çıkışını ve tanınması Filinta dizisinde canlandırdığı Bıçak Ali karakteri ile olmuştur.

Yapımını Tekden Film’in, yapımcılığını ve proje tasarımını Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği senaryosunu Mehmet Bozdağ ve Atilla Engin’in yazdığı, yönetmenliğini Metin Günay’ın yaptığı Diriliş “Ertuğrul” Dizisinde Engin Altan Düzyatan Ertuğrul Gazi’yi canlandırırken Cem Uçan Aliyar karakterini canlandırdı. Diğer rollerde ise Esra Bilgiç, Kaan Taşaner, Didem Balçın, Serdar Gökhan, Hülya Darcan, Levent Öktem, Hakan Vanlı, Serdar Deniz, Turgut Tunçalp, Mehmet Çevik, Cavit Çetin Güner, Hande Subaşı ve Osman Soykut gibi isimler oynadı.

2017 yılında senaryosunu Savaş Korkmaz’ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Kudret Sabancı’nın yaptığı Hürkuş: Göklerdeki Kahraman adlı filmde Hilmi Cem İntepe, Vecihi Hürkuş'u canlandırırken diğer rollerde Gizem Karaca, Miray Daner, Bora Akkaş, Zeyno Eracar, Murat Arkın, Bahadır Yenişehirlioğlu, Cem Uçan rol almıştır.

2018 yılında yönetmenliğini Osman Kaya’nın üstlendiği "Deliler Fatihin Fermanı" filmde rol aldı.

Filmleri ve Dizileri : 
Oyuncu :
2018 - Keykubat'ın Rüyası Alaiye (Anlatan)(Sinema Filmi) 
2018 - Bir Umut Yeter (Taner Çelikbaş) (TV Dizisi) 
2018 - Deliler Fatihin Fermanı (Gökkurt) (Sinema Filmi) 
2018 - Kardeşim İçin Der'a (Cemal) (Sinema Filmi) 
2018 - Hürkuş: Göklerdeki Kahraman (Yüzbaşı Azad) (Sinema Filmi) 
2017 - Tatlı Şeyler (Musa) (Sinema Filmi) 
2015 - Filinta "Bin Yılın Şafağında" (Bıçak Ali) (TV Dizisi) 
2014 - Sungurlar (Yusuf) (TV Dizisi) 

2014 - Hıyanet Sarmalı (Büyük Ferhat) (TV Dizisi) 
2014 - Filinta "Bir Osmanlı Polisiyes... (Bıçak Ali) (TV Dizisi) 
2015 - 2017 - Diriliş: Ertuğrul (Aliyar) (TV Dizisi) 
2014 - 2015 - Nizama Adanmış Ruhlar (Yusuf) (TV Dizisi) 
2013 - Su ve Ateş (Sıtkı) (Sinema Filmi) 
2013 - Küçük Kıyamet (TV Dizisi) 
2013 - Osmanlı'da Derin Devlet (Balaban) (TV Dizisi) 
2012 - Kurt Kanunu (Komiser Namık) (TV Dizisi) 
2012 - Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam 2. Sezon (Ramazan) (TV Dizisi) 
2012 - Bir Hikayem Var (Motorcular Başkan Yrd.) (Sinema Filmi) 2012
2012 - Acayip Hikayeler (Ozan)2012

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER