Halka dizisine ne oldu?

TRT 1’in yeni dizisi “Halka”nın 5. bölümünde yine heyecan dolu anlara şahit olacaksınız.

TRT 1’in yeni dizisi “Halka” 12 Şubat 2019 Salı günü beşinci bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Serkan Çayoğlu, Hande Erçel, Kaan Yıldırım, Hazal Subaşı, Nazan Kesal, Ahmet Mümtaz Taylan’ın başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde yine heyecan dolu anlara şahit olacaksınız.

“Halka” isimli bir suç örgütü ve bu örgütün etkilediği hayatlar… Mafyanın, paranın ve entrikanın konuşulduğu karanlık dünyayı yıkmaya çalışan Cihangir ve Kaan’ın mücadelesinin ekrana geleceği Halka’nın beşinci bölümünde neler yaşanacağı merakla beklenmekte.

İşet 5. bölümden görüntüler ve dikkat çeken detaylar:

“Kara Kedi Sarı Kedi”

Bir uğursuzluk dolanmaktadır… İlhan Tepeli İskender’i vurmuştur. Cemal Sandıkçı’nın elinde hala Halka’ya dair hiçbir kanıt yoktur, sıkışmıştır. Operasyon ve Kaan tehlikededir.

İrem cinayet işlediğini herkesten saklamaya çalışmakta ama etrafındaki çemberin daraldığını hissetmektedir. Halka’nın insafı ve acıması yoktur.

Kaan ve Cihangir’in amaçları, Halka ile çatıştığında kendilerini büyük ve durdurulamaz bir tehlikenin karşısında bulurlar. Bir uğursuzluk dolanmaktadır, kimin canını yakacağı belli değildir…

“Halka” 12 Şubat Salı Saat 20.00’da TRT 1 Ekranlarında!

Künye
Yapım : ES Film
Yapımcı : Yusuf Esenkal – Serdar Öğretici
Yönetmen : A.Volkan Kocatürk
Senaryo : Aziz Tuna C. , Selim Bener, Ali Demirel
OYUNCULAR: Serkan Çayoğlu, Hande Erçel, Kaan Yıldırım, Hazal Subaşı, Nazan Kesal, Ahmet Mümtaz Taylan, Burak Sergen, Erdal Yıldız, Umut Karadağ, Funda İlhan, Dilan Telkök, Şehsuvar Aktaş ve Serhat Midyat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER