Çarpışma 4. bölüm fragmanı izle (Çarpışma 3. bölüm full izle) Zeynep'e müjdeli haber!

Çarpışma 4. bölüm fragmanı izle Show TV'nin yeni dizisi Çarpışma, ilk bölümünden bu yana nefes kesiyor. Müthiş sahneleriyle ve kaliteli oyuncularıyla en iddialı diziler arasına giren Çarpışma'nın 3. bölümü ekranlara geldi. Kadir Zeynep'e müjdeli haberi veriyor mu? İşte Çarpışma 3. bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Çarpışma 3. bölüm full izle ve Çarpışma 4. bölüm fragmanı izle (ilk sahne)

Çarpışma 4. bölüm fragmanı izle (Çarpışma 3. bölüm full izle) Zeynep'e müjdeli haber!

Show TV'nin yeni dizisi Çarpışma'nın 3. bölümü ekranlara geldi. İşte  kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Çarpışma 3. bölüm full izle ve Çarpışma 4. bölüm fragmanı izle. 

Show TV ekranlarının büyük bir çıkış yakalayarak adından söz ettiren dizi projelerinden Çarpışma 3.son bölümde; Kadir, Zeynep'in kaçırılan kızını bulup kendisine sağ salim ulaştırabilmek noktasında canını dişine takarken beklenmeyen birtakım gelişmeler kendisini karşıladı. Çarpışma son bölümde; Kadir, Zeynep'in de yardımı sayesinde Aylin'in kaçıran kişinin kim olduğunu ortaya çıkarmasının ardından yerini tespit etmek üzere vakit kaybetmeden harekete geçti. Veli'nin olabileceği mekanlara üst üste operasyon gerçekleştirse de onun nerede olduğunu tespit etmek tahmin ettiğinden daha da zorludur, üstelik Veli de geçmişte aralarında yaşanan mevzuların hesabını sormak adına Kadir'e kumpas düzenleme hamlesinde bulunur. Kadir, Zeynep'in kızı Aylin'i bulmaya çalışırken başka bir taraftan ise Cemre'yi bıçaklayıp kaçan Kerem Korkmaz'ın peşine düşmesinin ardından Çarpışma 4.bölüm fragmanının bir an evvel yayınlanması bekleniyor. Peki, Kerem'in Kadir tarafından yakalanmasıyla birlikte Demir ve Belma'nın korku ve paniğe kapılmasının akabinde Çarpışma 4.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ÇARPIŞMA 4.BÖLÜM FRAGMANI İZLE

ÇARPIŞMA 4.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk ve Onur Saylak gibi isimlerin paylaştığı Çarpışma 4.bölümü ile 13 Aralık Perşembe günü Show TV ekranlarında olacak. 

ÇARPIŞMA 3.BÖLÜM FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

ÇARPIŞMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çarpışma son bölümde; Veli’nin bir nevi imzası niteliğini taşıyan madalyonu gören Kadir allak bullak olur. Zeynep’e Veli’nin bir fotoğrafını gösterir ve kızını kaçıranın o olup olmadığını sorar. Zeynep, Veli’yi tanır. Kadir, seri ve şok baskınlar düzenleyerek Veli’ye ulaşmaya çalışır. Bu sırada Zeynep ise mahkeme kararı ile ev hapsine alınır. İhanet şüphesine düşen Kerem, Yakup ve Meral’in izini sürer. Aynı anlarda Cemre de kendisini yaralayan ve aracına çarpan Kerem’in resmini emniyette Kadir’e gösterir. Şoke olan Kadir eliyle koymuş gibi Kerem’i bulur. Kadir, Kerem’e yardımcı olmak için ondan her şeyi anlatmasını ister ama Kerem’in ağzını bıçak açmaz. Cemre teşhis için Kerem’le yüz yüze, göz göze gelir. Kerem’in yakalanması Belma ve Demir’i artık daha çok kaygılandırmaktadır. Yasak aşklarının ifşa olmaması için hamleler yaparlar ama Belma hiç beklemediği yerden vurulur. Cemre, cevabını en çok merak ettiği ‘neden geri döndün?’ sorusunu Kerem’e sorar. Kerem’in cevabı ve anlattıkları karşısında ise buz keser. Veli’yle olan eski defterlerin yeniden açıldığını anlayan Kadir, onu nerede bulacağını artık bilmekte ama Veli’nin kuracağı tuzağı bilmemektedir.

Kanal: Show Tv 
Tür: Dram, Aksiyon, Aşk
Sezon: 1

Yayın Günü:  Perşembe
Yayın Saati:  20:00

Yeni Bölüm Tarihi:  13.12.2018
Yeni Bölüm No:  4 


Yapım Firması: Ay Yapım » 
Yapımcı: 
Yönetmen: Uluç Bayraktar 
Senaryo: Ali Aydın  

Oyuncular: Kıvanç Tatlıtuğ (Kadir), Elçin Sangu (Zeynep), Alperen Duymaz (Kerem), Melisa Aslı Pamuk (Cemre), Onur Saylak (Veli Cevher), Sevtap Özaltun, Erkan Can, Hakan Kurtaş, İsmail Demirci, Merve Çağıran, Efecan Şenolsun, Buçe Kahraman, Furkan Kalabalık’ 

Konu:  Dizide dört arabanın birbirine çarpmasıyla başlayan ve herkesin birbirine kesişen hayatlarının hikayesi anlatılıyor. Kıvanç Tatlıtuğ komiser rolüyle ekrana gelecek.  
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER