Anasayfa /  Medya /  Dizi

Diriliş Ertuğrul 126. bölüm fragmanı izle (Şimdi cenk vaktidir) 125. bölüm tek parça izle

TRT 1'in reyting rekortmeni dizilerinden Diriliş Ertuğrul, çarşamba günü yine izleyenlerin nefesini. Yeni bölümün yayınlanmasının ardından Diriliş Ertuğrul 126. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Diriliş Ertuğrul 126. bölüm fragmanı izle ve Diriliş Ertuğrul 125. bölüm tek parça izle seçenekleri.

Abone ol
Abone ol 29 Kasım 2018 13:16

Diriliş Ertuğrul yeni bölümüyle yine izleyenlerin nefesini kesti. Son bölümde "İntikam vaktidir cenk vaktidir. Tüm Kayılara tüm Söğütte kan kusturacağız" diyen İlbilge Hatun kendini geri dönüşü olmayan hatalara zorluyor. İşte Diriliş Ertuğrul 125. bölüm tek parça izleme seçenği ve yeni bölüm yani Diriliş Ertuğrul 126. bölüm fragmanı izleDiriliş Ertuğrul dizisinde heyecan dorukta. Geri dönüşü olmayan hataların içine giren İlbilge, Dragos'un hain planına inanıyor. Peki Diriliş Ertuğrul 125.bölümünde Gündüz Alp öldü mü?  İlahi adalet tüm zalimleri tuzak kuranların hakkında gelecektir  diyen Ertuğrul Bey Söğütteki haini buldu mu? İşte Diriliş'in yeni bölüm tanıtımları ve tüm öne çıkanlar... 

Diriliş Ertuğrul 126.bölüm fragmanı izle! Ertuğrul oğlu için savaşı başlatıyor...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?  

İlbilge Hatun’un Ertuğrul’u yanlışlıkla da olsa hançerlemesinin ardından Kayılar ve Umuroğulları arasındaki gerilim had safhaya çıkmıştı. Ertuğrul, İlbilge’nin gerçek yüzünü öğrenmiş ve onunla hesaplaşmıştı. Diğer yandan Osman ile Savcı, Ertuğrul’un yetişmesiyle Dragos’un adamlarının elinden kurtulmuştu. Turgut ve Mergen, Ertuğrul’un emriyle gizli sandığın anahtarını ele geçirebilmek için Moğol komutanlarının içine sızmış, ancak sonradan ifşa olmuşlardı. Osman ve Savcı’yı bulmak için zindandan kaçan Gündüz ise, vuruşma yerine geldiğinde Dragos’un eline düşmüştü. Dragos, Gündüz’ün hançeriyle Umur Bey’i öldürmüş ve bu suçu Gündüz’ün üzerine yıkmayı başarmıştı...

           

Umur Bey’in Gündüz tarafından öldürüldüğünü düşünen İlbilge, bu büyük acısından sonra ne yapacak? Kayılar ile Umuroğulları arasındaki husumet, daha da derinleşecek mi? Ertuğrul, tüm bu olayların arkasında olduğunu düşündüğü Dragos’u bulabilecek mi? Dragos’un yeni tuzağı ne olacak? Gündüz, kendisini temize çıkarabilecek mi? Turgut ve Mergen, Moğolların elinden kurtulup gizli sandığın anahtarına ulaşmayı başarabilecek mi?

Ertuğrul, üzerine oynanan oyunları bertaraf edip Söğüt’ün huzur ve emniyetini tesis edebilecek mi?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 125. BÖLÜM İZLE TEK PARÇA

YENİ BÖLÜMDEN TAHMİNLER...

Önceki bölümde Gündüz'ün bıçağının cinayet mahallinde bulunması üzerine tüm gözler Gündüz'e ve Ertuğrul Bey'e dönmüş durumda. 

Ertuğrul Bey bu olayın duyulmamasını isterken İlbilge Hatun, Gündüz'ü öldürmeyi çalışıyor. Fragmanda Gündüz'ün kıyafet değiştirip bir yere yol aldığını görüyoruz. Fakat İlbilge Hatun ve Alplerine yakalanınca bir güzel tartaklıyor.

Fragmanda İlbilge'yi Gündüz'ü öldürmek üzereyken görüyoruz. Lakin Gündüz burada ölmeyecek. Tarihe baktığımızda Gündüz Alp, Osman Gazi ile Bizansla yapılan hemen her savaşa katılmıştır fakat İnegöl'ün alınışı sırasında şehit düşmüştür. 

 İlahi adalet tüm zalimleri tuzak kuranların hakkında gelecektir  diyen Ertuğrul Bey Söğütteki haini bulacak.


Yorumlar