Anasayfa /  Güncel /  Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Anneler Günü paylaşımına beğeni yağmuru!

Cumhurbaşkanı Erdoğan Anneler Günü dolayısıyla sosyal medya hesabından duygulu bir videolu mesaj paylaştı. Erdoğan'ın paylaşımında şehit anneleri de andı.. Erdoğan, Anneler Günü mesajında, "Sevgi, emek, fedakârlık, merhamet gibi yüce hasletlerin sembolü olan annelerimizin, Anneler Günü’nü tebrik ediyorum" ifadelerini kullandı. Erdoğan'ın paylaşımı büyük beğeni aldı.

Abone ol
Abone ol 08 Mayıs 2022 21:00

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Erdoğan'ın paylaşımında şehit anneleri de yer alırken, paylaşım sosyal medyada büyük beğeni aldı.

Videonun kapak resminde Erdoğan ile 7 Ekim 2011'de vefat eden annesi Tenzile Erdoğan'ın fotoğrafları yer aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, mesajında şu sözlere yer verdi:

''Sevgi, emek, fedakârlık, merhamet gibi yüce hasletlerin sembolü olan annelerimizin, Anneler Günü’nü tebrik ediyorum. Annelere kıymeti “cennetin annelerin ayakları altında olduğunu” belirterek gösteren bir medeniyetin mensupları olarak bizler için annelerimiz müşfik bir sığınaktır. Günlük yaşam mücadelesi içinde annelerin hayır dualarının, en önemli güç kaynaklarımızdan biri olduğunu asla unutmamalı, layık oldukları hürmet ve sevgiyi onlardan eksik etmemeliyiz. Başımızın tacı annelerimizden dileğimiz de evlatlarının, ülkemizin, milletimizin üzerinden hayır dualarını ve emeklerini eksik etmemeleridir. Her daim hürmetlerin en büyüğünü hak eden, ömürlerini ailelerine vakfeden annelerimizin, Anneler Günü’nü kutluyor; ahirete irtihal etmiş tüm annelerimizi rahmetle ve minnetle yâd ediyorum.''

İşte Erdoğan'ın o paylaşımı:

Yorumlar