Anasayfa /  Politika

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye'yi tehdit görenler

Türkiye-Arnavutluk Fier Dostluk Hastanesi Açılış Programı’na canlı bağlantı ile katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Arnavutluk başta olmak üzere tüm Balkanların barış, huzur, istikrar ve kalkınması için çaba harcıyoruz" açıklamasında bulundu.

Abone ol
Abone ol 21 Nisan 2021 16:58

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye-Arnavutluk Fier Dostluk Hastanesi Açılış Programı’nda konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

"Verdiğimiz sözü tutmanın mutluluğunu yaşıyoruz" 

Dostluk ve kardeşlik bağını bir adım ileri taşıyarak stratejik ortaklığımızı genişletmiştik. Hamd olsun bugün Arnavutluk kardeşlerimize verdiğimiz sözleri tutmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

"Deprem konutlarını ağustosa kadar tamamlayacağız"

Türkiye-Arnavutluk ilişkileri her geçen gün gelişiyor. Deprem Konutlarını inşallah ağustos ayına kadar tamamlayıp ihtiyaç sahiplerine teslim etmenin bahtiyarlığını yaşayacağız. 

"Türkiye'yi tehdit görenler büyük yanılgı içinde"

Arnavutluk başta olmak üzere tüm Balkanların barış, huzur, istikrar ve kalkınması için çaba harcıyoruz. Türkiye'yi tehdit ya da rakip olarak görenler sadece ve sadece kendi çıkarları temelinde hareket ederek büyük bir yanılgı içerisine düşüyor.

Yorumlar