Anasayfa /  Medya /  Dizi

Çukur ile Çarpışma senaryoda birleşti! Çarpışma'nın Veli'si Çukur'a geliyor! Çukur 2. Sezon 26. Bölüm | Çukur 59.Bölüm izle

Çukur 2. Sezon 26. Bölüm 3. Fragman | Çukur 59.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Çukur 2. Sezon 26. Bölüm 3. Fragman |Çukur 59.Bölüm 3. Fragmanı yayınlandı. Çukur ile Çarpışma senaryoda birleşti! Çarpışma'nın Veli'si Çukur'a geliyor!

Abone ol
Abone ol 01 Nisan 2019 06:45

Çukur'un 1 Nisan günü yayınlanacak bölümünde çok ilginç bir olay geçekleşti. Çukur ile Çarpışma senaryoda birleşti ve  Çarpışma'nın Veli'si Çukur'a geliyor. Vartolu Sadetin'nin arkadaşı olark Çukur'a gelen Çarpışmanın Veli'si koçovalılara yardım edecek. Daha önce bir benzeri Behzat.Ç ile Leyla Mecnun dizisinde gerçekleşmişti. Behzat. Ç ekibi kendi rolleri ile bir bölümde Leyla Mecnun dizisine rek kantmışlardı. 

 Çukur 2. Sezon 26. Bölüm 3. Fragman | Çukur 59.Bölümde Çukur'a gelen Çarpışmanın Veli'si tek bölüm için mi geldi kalcakkmı merak konusu. Bütün ayrıntılar  Çukur 2. Sezon 26. Bölüm 3. Fragman | Çukur 59.Bölümde ortaya çıkacak

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz ve Erkan Kolçak Köstendil gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Çukur 2. Sezon 26. Bölüm | Çukur 59.Bölümde de nefes kesecekÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?


Çukur’dakiler, Karakuzularla olan büyük mücadelenin izlerini silmek için bu sefer birlik olacaklar. Çukur’da yaşananları duyan polisler ise kısa sürede soluğu mahallede alırken, Çukur’dan elleri boş çıkmayacaklar. Sena’nın kayıp olduğunun fark edilmesi tüm şüphe oklarını Mahsun’a çevirecek. Herkes seferber olup Sena’yı ararken Vartolu’nun bu konuda yardımına sürpriz biri yetişecek. Tansiyonun bir an bile düşmeyeceği bölümde Yüzüklü’nün karşı karşıya geleceği isim herkesi şoke edecek.

ÇUKUR SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar