Anasayfa /  Güncel /  Gündem

Çorumlu ikizler MasterChef Türkiye gecesine damga vurdu!

Türkiye'nin en sevilen aşçılık yarışması MasterChef Türkiye, 1 Temmuz 2022 Cuma günü yeni sezonuna başladı. Survivor All Star'ın final yapmasının ardından hemen ertesi gün başlayan tv programı, herkesi ekrana kilitledi. İlk bölümünden reyting sıralamasında en üst sırada yer alan MasterChef Türkiye'de, Çorumlu ikizler geceye damga vurdu. Jüri üyeleri ikiz yarışmacıları görünce çok şaşırdı. Jürilerin şaşkınlıkları eğlenceli anların yaşanmasına neden oldu.

Abone ol
Abone ol 02 Temmuz 2022 15:50

Tv 8 ekranlarına yeni sezonu ile dönen MasterChef Türkiye, ilk bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitledi. Yapılan yemekleri tadan jüriler yarışmacıların bazılarını bir üst tura taşıdı. Programda en dikkat çeken yarışmacılar ise Çorumlu ikiz kardeşler oldu. Jüri üyeleri Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya'nın ikzileri gördükten sonraki şaşkınlıkları ise eğlenceli anların yaşanmasına neden oldu.

Yarışmacı ardından "Burayı çok sevdim o yüzden tekrardan geldim, ikizimdi o benim" dedi. Somer Şef, "Hadi canım" diyerek cevap verdi. Tek yumurtaları olduklarını söyleyen yarışmacının üzerine Somer Şef "Bizi mi kafalıyorsun?" diyerek çıkıştı.
Ardından ikizlerin diğeri Yunus da içeri girdi. İkizleri yan yana gören şeflerin şaşkınlıkları eğlenceli anlara neden oldu.

ÇORUMLU İKİZLER KİM?

İkizler, 2016 yılında Ordu’nun Ünye ilçesinde düzenlenen “En Benzer İkizler Yarışması”nda birincilik elde ettiler. 2017 yılında Bolu’da bu yıl 3.üncü düzenlenen “İzzet Baysal Uluslar arası Mutfak Günleri” yarışmasında ise en iyi ekip dalında 2. oldular. Daja önceki yıllarda yapılan “İzzet Baysal Uluslar arası Mutfak Günleri” yarışmasına da katılan Yunus ve Emre isimli ikizler, tavuk kategorisinde 2 tane İkincilik, et kategorisinde 1 tane birincilik ve balık kategorisinde de 1 tane üçüncülük elde etti.

Yorumlar