Anasayfa /  Politika /  Chp

CHP Lideri Kılıçdaroğlu 32 saniyelik bir video paylaştı! Altına binlerce "Aday olma" yorumu geldi

Dünkü grup toplantısında "Ey dünya, sen de 3 Aralık'ı bekle" diyen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bugün de sosyal medya hesabından dikkat çeken bir video paylaştı. Videonun altına birçok sosyal medya kullanıcısı "Ne olur aday olma" şeklinde yorumlar yaptı.

Abone ol
Abone ol 30 Kasım 2022 21:17

Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayının kim olacağı henüz netlik kazanmadı. Konuyla ilgili son dönemlerde üzerinde en çok durulan isim hiç kuşkusuz ki CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu... Aday olacağına kesin gözüyle bakılan Kılıçdaroğlu, "Ey dünya, sen de 3 Aralık'ı bekle" diyerek tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Tüm gözlerin çevrildiği CHP lideri, bugün akşam saatlerinde de sosyal medya hesabından 32 saniyelik bir video paylaştı.

"Ey Dünya! Gözlerimize bak. İyice bak! Seninle rekabet etmeye geliyoruz" sözleriyle başlayan videoda CHP'nin logosunda yer alan 6 okun yol aldığı görülüyor.

Bu sırada "Teknolojide, sanayide, eğitimde, insan haklarında, kadın haklarında, demokraside, özgürlüklerde, hayvan haklarında, çevrecilikte, iyi olan her şeyde seninle rekabet etmeye geliyoruz!" seslendirmesi duyuluyor.

"3 Aralık'ı bekleyin" çağrısıyla ise sona eren video kısa sürede çok sayıda yorum aldı. Birçok partili gönderinin altına "Lütfen siz aday olmayın" şeklinde yorumlar yaptı.

İşte yapılan o yorumlardan bazıları;

Yorumlar