Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Çarpışma 15. yeni bölüm fragmanı izle - Show tv Çarpışma 14. son bölüm full izle

Çarpışma 15. yeni bölüm fragmanı izle - Show tv Çarpışma 14. son bölüm full izle. Cansız ve Kadir karşı karşıya! Çarpışma 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çarpışma 14. son bölüm izle

Abone ol
Abone ol 22 Mart 2019 17:55

Çarpışma 15. yeni bölüm fragmanı izle - Show tv Çarpışma 14. son bölüm full izle. Cansız ve Kadir karşı karşıya! Çarpışma 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çarpışma 14. son bölüm izleÇarpışma 15. yeni bölüm fragmanı izle - Show tv Çarpışma 14. son bölüm full izleÇarpışma dizisi 14. son bölümü ile Show TV ekranlarnda yayınlanmasının ardından yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Dizinin son bölümünde ünlü oyuncu Ali Sürmeli, Cansız karakteri ile diziye dahil oldu. Kadir’in babası Cansız’dır. Cansız, Kadir’in kendi oğlu olduğunu öğrenecek mi? Her bölümüyle diziseverleri ekran başına kilitleyen Çarpışma dizinin yeni bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor.  İşte 14.son bölüm izleme linki ve Çarpışma  yeni bölüm fragmanı…

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çarpışma'nın 14. bölümünde; Telefonla Zeynep'i arayan Asiye, Kadir'i görmek istediğini söylüyor. Zeynep'in kendine yardım edeceğini anlayan Asiye mutlu oluyor. Asiye'nin bu mutluluğu ise Cansız'ın gelmesi ile kısa sürüyor. Kendini odaya kapatan Asiye ne yapacağını şaşırır bil halde köşeye kapanıyor. Cansız'ın yüzüne bile bakamayan Asiye kendisini rahat bırakmasını istiyor ama Cansız kendisi ölene kadar bu dünyada rahat olmadığını söylüyor.

Veli'nin hesap sorması karşısında sessiz kalan Cansız yanına onu da alıp diğerlerinin yanına gidiyor. Yanlarına gelir gelmez konuşmaya başlayan Cansız, kendisini tanıdığını söyleyen adamın kafasını sıkıp namluyu Adem'e çeviriyor. Adem'in ateş hattında olduğunu gören Veli ise onu korumak için hemen olaya atlıyor. Eline silahı alan Adem ise hiç beklenmedik bir şey yapıp namluyu Veli'ye çeviriyor.

ÇARPIŞMA 14. SON BÖLÜM İZLE

Cansız'ı bulma ümidi ile öğrendiği adrese giden Kadir, Zarif'i zorlamaya başlıyor. Dükkânın dışında ise Asiye, Kadir'i yeni bulmuşken kaybetmemek için Veli'ye ne isterse yapacağını söylüyor. Veli, Asiye'yi yolladıktan sonra olan biteni zevkle izlemeye devam ediyor. Kadir'in Cansız'ın kafasına sıkmak istemesini alaya alan Zarif daha ondan köstekli saatini bile alamadığını söylüyor. Zarif'e bir anlaşma sunan Kadir, köstekli saat karşılığında Cansız'ı istiyor. Cansız'ın Kadir'i öldürmediğini gören Veli ise öfkeyle mekâna dalıp hesap sormaya başlıyor.


Yorumlar