Anasayfa /  Foto Galeri

Çakallarla Dans Filminin konusu ve oyuncyları

Aksiyon, Komedi türünde olan Çakallarla Dans Filminde Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu gibi ünlü oyuncular yer alırken yönetmen koltuğunda Murat Şeker oturuyor. İşte Çakkallarla Dans Filminin konusu Tür Oyuncular :

Çakallarla Dans Filminin konusu ve oyuncyları - Sayfa 1

Çakallarla Dans Filminin konusu ve oyuncyları

Aksiyon, Komedi türünde olan Çakallarla Dans Filminde Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu gibi ünlü oyuncular yer alırken yönetmen koltuğunda Murat Şeker oturuyor. İşte Çakkallarla Dans Filminin konusu

Çakallarla Dans Filminin konusu ve oyuncyları - Sayfa 2

Çakkallarla Dans Filminin konusu

Büyük bir şirketin muhasebecisi olan Servet, paraya olan hırsından dolayı gözü dönmüş karısının gazına gelerek, şirketin internet hesapları üzerinden azımsanmayacak miktarda bir parayı patronundan çalmak amacıyla plan yapar.

Çakallarla Dans Filminin konusu ve oyuncyları - Sayfa 3

Bu planın bir parçası da en yakın arkadaşı olan Gökhan’dır; Servet parayı Gökhan’ın hesabına aktarıp herhangi bir olumsuz durumda suçu onun üzerine yıkmayı hesaplar. Diğer iki arkadaşı da bu hain planın figüranı olacaklardır. Ama unuttuğu iki şey vardır; birincisi, en az kendisi kadar kurnaz ve saf olan kankaları, ikincisi ise çakallık yapmaya çalışırken zaten çakalların alengirli oyunlarının tam ortasına düşecek olmalarıdır. 

Çakallarla Dans Filminin konusu ve oyuncyları - Sayfa 4

Dört kafadar başlattıkları bu işi beklenildiği gibi ellerine yüzlerine bulaştırır ve başlarına gelmedik bela kalmaz. Kısa yoldan para kazanmak uğruna bindikleri geminin dümeni onları, akıllarına bile gelmeyecek çılgın ve eğlenceli bir maceraya sürükleyecektir.