Anasayfa /  Foto Galeri

Kan donduran olay! "Annem ve evlendiği adam bana tecavüz etti" video izle

Bursa'nın Osmangazi ilçesinde gece yarısı bir binanın en üst katına çıkan kadın, ailevi sorunları olduğunu, kimsenin kendisini sevmediğini ve 9 yaşındayken annesi ve annesinin evlendiği kişi tarafından tecavüze uğradığını söyleyerek intihar etmek istedi.

Kan donduran olay! "Annem ve evlendiği adam bana tecavüz etti" video izle - Sayfa 1

 Bursa’da bir binanın en üst katından atlamak isteyen genç kadının hayatından dram çıktı. 9 yaşında tecavüze uğradığını öne süren genç kadın, polislerin 2 saatlik ikna çabası sonucu aşağıya indirilirken, tecavüzcülere idam cezası getirilmesini istedi.

Kan donduran olay! "Annem ve evlendiği adam bana tecavüz etti" video izle - Sayfa 2

Olay, Osmangazi ilçesi Sakarya Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 21. Yıldız Sokak üzerinde gece saat 00.30 sıralarında meydana gelen olayda, ailevi meseleleri sebebiyle intihar etmek istediği iddia edilen genç kadın, binanın en üst katına çıktı.

Kan donduran olay! "Annem ve evlendiği adam bana tecavüz etti" video izle - Sayfa 3

Balkona çıkarak kendisini aşağı sarkıtan kadını gören vatandaşlar polis ve itfaiyeye haber verdi. Olay yerine kısa sürede çok sayıda polis ve itfaiye ekibi geldi. Polisler önce aşağıdan M.D.'yi ikna etmeye çalıştı.

Kan donduran olay! "Annem ve evlendiği adam bana tecavüz etti" video izle - Sayfa 4

Daha sonra en üst kata çıkan polisler, intihar etmek isteyen genç kadını uzun uğraşlar sonrasında ikna etti. İtfaiye ekipleri bu sırada atlama ihtimaline karşı hava yastığı açtı.