Anasayfa /  Magazin

Burcu Esmersoy o haberlere isyan etti!

Eski eşi Berk Suyabatmaz’ın Berrak Tüzünataç’la ilişkisi hakkında konuşmasıyla gündeme gelen Burcu Esmersoy anoreksiya mı oldu? Ünlü isim ile ilgili bu iddia sevenlerini korkuttu. Burcu Esmersoy bu iddialar üzerine açıklama yaptı.

Abone ol
Abone ol 16 Şubat 2020 19:19

Uzun süredir eski eşi Berk Suyabatmaz ve Berrak Tüzünataç’ın fotoğraflarını beğenmesi ve son olarak da ‘düğünlerine giderim’ açıklamasıyla gündeme gelen sunucu Burcu Esmersoy, sağlığından oldu. Oyuncu daha önce İrem Derici ve Çağla Şıkel’in de yaşadığı diğer adı anoreksiya nevroza olan yemek yememe hastalığına yakalandı.

 İddialara göne yemek yememe ve az uyku uyuma rahatsızlığı yaşayan Esmersoy’un hızla kilo kaybı yaşadığı öğrenildi. Yakın çevresine göre son dönemde bir hayli zayıfladığı söylenen Esmersoy, konusunda uzman bir doktorun kapısını çaldı.

Burcu Esmersoy, anoreksiya nevroza (yeme bozukluğu) hastalığına yakalandığı haberlerine isyan etti! Esmersoy açıklamasında "İnsanlar bana 'geçmiş olsun' mesajı yolluyor, 'ne oldu ya' dedim... Benim hiç bir rahatsızlığım yok ama yakında bu haberi yapanların olabilir. İki üç tık alacaksınız diye özellikle insanların sağlığı ile ilgili yalan haber yapmayın canlar... Ben şimdi iş arkadaşlarımla yemeğe gidiyorum."

 

Yorumlar