Anasayfa /  Foto Galeri

Bugün ikimiz de öleceğiz deyip dehşet saçtı! TEM Otoyolu’nda feci kaza: 1 ölü, 8 yaralı

Kocaeli'de cipin dinlenme tesisindeki araç ve yayalara çarpması sonucu bir kişi ölürken 2'si ağır 8 kişi yaralandı. Olayın detayları ise kan dondurdu. Kazayı yapan sürücünün eşi ilk ifadesinde kavga ettiklerini söyledi ve kocasının, "Bugün ikimiz de öleceğiz" diyerek aracı dinlenme tesisindeki otomobillerin üzerine sürdüğünü söyledi.

Bugün ikimiz de öleceğiz deyip dehşet saçtı! TEM Otoyolu’nda feci kaza: 1 ölü, 8 yaralı - Sayfa 1

Bugün, Kocaeli'nin Çayırova ilçesi TEM Otoyolu Şekerpınar Gişeleri mevkiinde bulunan dinlenme tesisinde meydana gelen kazada 1 kişi hayatını kaybetti ve 2'si ağır 8 kişi yaralandı. Kazanın ardından sürücü Naci A., elindeki bıçak ile kendisine zarar verirken, orada bulunan vatandaşlar şahsa müdahalede bulundu.

Bugün ikimiz de öleceğiz deyip dehşet saçtı! TEM Otoyolu’nda feci kaza: 1 ölü, 8 yaralı - Sayfa 2

EŞİNİN İFADESİNE BAŞVURULDU
Kazada yaralanan vatandaşlar çevredeki hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı. Polis olayla ilgili olarak soruşturma başlatırken, Naci A.'nın eşi Semra A.'nın ifadesine başvuruldu.

Bugün ikimiz de öleceğiz deyip dehşet saçtı! TEM Otoyolu’nda feci kaza: 1 ölü, 8 yaralı - Sayfa 3

"BUGÜN İKİMİZ DE ÖLECEĞİZ"
Yaralanan ve tedavi altında olan kadın, eşiyle araçta tartıştıklarını söyledi ve Naci A.'nın "Bugün ikimiz de öleceğiz" diye bağırarak aracı dinlenme tesisindeki park halindeki araçların üzerine sürdüğünü aktardı. Kadın daha sonra eşinin araçtan inerek elindeki bıçakla kendisine zarar verdiğini ve boğazını kestiğini aktardı.

Bugün ikimiz de öleceğiz deyip dehşet saçtı! TEM Otoyolu’nda feci kaza: 1 ölü, 8 yaralı - Sayfa 4

TESİSTE BULUNANLAR BIÇAKLI ADAMA MÜDAHALE ETTİ
Kadın, kendisine de zarar geleceğini düşünerek korktuğunu belirtirken, araya tesiste bulunan vatandaşların girdiğini söyledi.