Anasayfa /  Foto Galeri

Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak Filmler Belli Oldu!

Birbirinden farklı filmlere ev sahipliği yapan Paribu Cineverse, sinemaseverleri 27 Ekim Cuma vizyona girecek yeni filmlerle buluşturuyor. Vizyonda yer alan filmlerin yanı sıra Çok Aşk, Mavka: Ormanın Şarkısı (Mavka: The Forest Song), Son Akşam Yemeği, Oyun Bitti, Bas Gaza Bas (Manta Manta: Legacy), Çocuk ve Balıkçıl (The Boy and The Heron), Sır Şeytanın Kurbanları ve yeniden vizyona girecek Tenet, Başlangıç (Inception) ve Yıldızlararası (Interstellar) filmleri sinemaseverlerin beğenisine sundu

Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak  Filmler Belli Oldu! - Sayfa 1

Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak Filmler Belli Oldu!

Birbirinden farklı filmlere ev sahipliği yapan Paribu Cineverse, sinemaseverleri 27 Ekim Cuma vizyona girecek yeni filmlerle buluşturuyor. Vizyonda yer alan filmlerin yanı sıra Çok Aşk, Mavka: Ormanın Şarkısı (Mavka: The Forest Song), Son Akşam Yemeği, Oyun Bitti, Bas Gaza Bas (Manta Manta: Legacy), Çocuk ve Balıkçıl (The Boy and The Heron), Sır Şeytanın Kurbanları ve yeniden vizyona girecek Tenet, Başlangıç (Inception) ve Yıldızlararası (Interstellar) filmleri sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor.

Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak  Filmler Belli Oldu! - Sayfa 2

Pek çok filmi dünyayla birlikte vizyona getiren Paribu Cineverse, bu Cuma da birbirinden farklı türde yerli ve yabancı filmleri vizyona getiriyor. Aksiyondan drama, gerilimden komediye ve animasyona önemli yapımların vizyonda olacağı Cuma günü, sinemaseverlere farklı dünyaların kapılarını aralayacak. Çok Aşk, Mavka: Ormanın Şarkısı (Mavka: The Forest Song), Son Akşam Yemeği, Oyun Bitti, Bas Gaza Bas (Manta Manta: Legacy), Çocuk ve Balıkçıl (The Boy and The Heron), Sır Şeytanın Kurbanları ve yeniden vizyona girecek Tenet, Başlangıç (Inception) ve Yıldızlararası (Interstellar)  filmlerinin vizyona girdiği 27 Ekim Cuma haftasının vizyon programı ve detayları www.paribucineverse. com üzerinden takip edilebiliyor. 

İşte 27 Ekim Cuma günü vizyonunun öne çıkanları

Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak  Filmler Belli Oldu! - Sayfa 3

 Çok Aşk

Kıvanç Baruönü yönetmenliğinde vizyona giren romantik komedi Çok Aşk, korsan film satıcısı bir adamın hem sevdiği kadının hem de sinema tutkusunun peşinden koşmasını konu ediniyor. En büyük hayali komedyen olup film yapmak olan Coşkun, abisiyle birlikte korsan film satarak geçimini sağlar. Ancak hayatının aşkı Ayla ile tanışmasıyla hayatı değişir…

Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak  Filmler Belli Oldu! - Sayfa 4

Mavka: Ormanın Şarkısı (Mavka: The Forest Song)

Çocukları ve animasyon tutkunlarını sinemaya getirecek Mavka: Ormanın Şarkısı (Mavka: The Forest Song), imkansız bir seçimle karşı karşıya olan ormanın ruhu Mavka’nın hikayesini konu ediniyor. Ormanın içinde sessizce yaşamını sürdüren Mavka’nın, yetenekli müzisyen Lukash’a aşık olmasıyla hayatının aşkı ile Ormanın Kalbi'nin koruyucusu olma görevi arasında imkansız bir seçim yapmakla karşı karşıya kalır. Bu sevgi, insan doğasının içindeki büyüyü bulmasını, yeteneklerini geliştirip kötülüğe karşı konulmasına yardımcı olacaktır.