Anasayfa /  Foto Galeri

Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak Filmler Belli Oldu!

Birbirinden farklı filmlere ev sahipliği yapan Paribu Cineverse, sinemaseverleri 31 Mayıs Cuma günü vizyona girecek yeni filmlerle buluşturuyor. Vizyonda yer alan filmlerin yanı sıra Garfield, Exhuma, Karanlıktan Kaçış, Kara Ayin (From Black), Şeytanla Bir Gece (Late Night with The Devil) ve Turbo filmleri sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor.

Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak Filmler Belli Oldu! - Sayfa 1

Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak Filmler Belli Oldu!

Pek çok filmi dünyayla birlikte vizyona getiren Paribu Cineverse, bu Cuma da birbirinden farklı türde yerli ve yabancı filmleri vizyona getiriyor. Dramdan korkuya, gerilimden animasyona önemli yapımların vizyonda olacağı Cuma günü, sinemaseverlere farklı dünyaların kapılarını aralayacak Garfield, Exhuma, Karanlıktan Kaçış, Kara Ayin (From Black), Şeytanla Bir Gece (Late Night with The Devil) ve Turbo filmlerinin iç erisinde bulunduğu 31 Mayıs Cuma haftasının vizyon programı ve detayları www.paribucineverse. com üzerinden takip edilebiliyor. 
31 Mayıs Cuma günü vizyonunun öne çıkanları

Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak Filmler Belli Oldu! - Sayfa 2

Çocukların ve animasyon tutkunlarının ilgisini çekecek Garfield, tembel, şişman, alaycı ve lazanya seven bir kedi olan Garfield’ın vahşi macerasını konu ediniyor. Garfield’ın dağınık sokak kedisi babası Vic, beklenmedik bir şekilde ortaya çıkar. Yıllarca görüşmediği babası ile yeniden bir araya gelen Garfield, köpek arkadaşı Odie ile birlikte mükemmel hayatlarından ayrılmak zorunda kalır. Konforlu yaşamlarını geride bırakan ikili, Vic ile birlikte kendilerini komik olduğu kadar riskli bir soygunun içerisinde bulur.

Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak Filmler Belli Oldu! - Sayfa 3

Jae-hyun Jang yönetmenliğinde vizyona girecek Exhuma, paranormal bir takım olaylarla çevrili olan varlıklı bir ailenin çocuklarını kurtarmak için yükselen genç şaman ikilisi Hwa Rim ve Bong Gil'den yardım alması sonrası gelişen olayları konu ediniyor. Zengin, esrarengiz bir aile tarafından işe alınan ünlü bir şaman ve onun koruyucusu, doğaüstü bir hastalığın nedenini araştırmaya başlarlar. Bu hastalığın kökenini kutsal topraklarda bulunan uzun zamandır gizli bir aile mezarına kadar izlerler. Ancak çok daha karanlık bir şey ortaya çıktıkça, yanlış mezara bulaşmaya cesaret edenlerin başına ne geldiğini çok geçmeden keşfederler.

Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak Filmler Belli Oldu! - Sayfa 4

Haftanın yerli gerilim filmlerinden Karanlıktan Kaçış, bir kaza sonucu hasta bir kadınla tanışmasıyla kendisini beklenmedik olayların içerisinde bulan bir adamın hikayesini konu ediniyor. Genç bir adam olan Anıl, başarılı bir gazetecidir. Yaşadığı ihanetin ardından bunalıma giren Anıl, şehrin karmaşasından uzaklaşmak ister ve bu amaçla bir orman evine yerleşir. Bir gün Anıl, beklenmedik bir kaza sonucu amnezi hastası Esin ile tanışır. Anıl, Esin'in türlü tehlikelerle karşı karşıya olduğunu öğrendiğinde onu yanına alarak saklamak zorunda kalır.