Anasayfa /  Foto Galeri

Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak Filmler Belli Oldu

Paribu Cineverse, sinemaseverleri 26 Cuma vizyona girecek yeni filmlerle buluşturuyor. Vizyonda yer alan filmlerin yanı sıra Cem Karaca'nın Gözyaşları, Büyük Macera 2: Sürpriz Misafir (Big Trip 2: Special Delivery), Haydi Tut Elimi, Çıkış Yok (No Way Up), Rüya Senaryo (Dream Scenario), İnadıyla Şampiyon, Ruhlar Bölgesi: Karanlık Taraf (From the Shadows), Şeytan1 ve IMAX formatıyla yeniden vizyona girecek Oppenheimer filmleri sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor.

Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak  Filmler Belli Oldu - Sayfa 1

Pek çok filmi dünyayla birlikte vizyona getiren Paribu Cineverse, bu Cuma da birbirinden farklı türde yerli ve yabancı filmleri vizyona getiriyor. Komediden belgesele, aksiyondan drama ve animasyona önemli yapımların vizyonda olacağı Cuma günü, sinemaseverlere farklı dünyaların kapılarını aralayacak Cem Karaca'nın Gözyaşları, Büyük Macera 2: Sürpriz Misafir (Big Trip 2: Special Delivery), Haydi Tut Elimi, Çıkış Yok (No Way Up), Rüya Senaryo (Dream Scenario), İnadıyla Şampiyon, Ruhlar Bölgesi: Karanlık Taraf (From the Shadows), Şeytan1 ve IMAX formatıyla yeniden vizyona girecek Oppenheimer filmlerini n içerisinde bulunduğu 26 Ocak Cuma haftasının vizyon programı ve detayları www.paribucineverse. com üzerinden takip edilebiliyor. 
26 Ocak Cuma günü vizyonunun öne çıkanları

Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak  Filmler Belli Oldu - Sayfa 2

Yüksel Aksu yönetmenliğinde vizyona girecek Cem Karaca'nın Gözyaşları, gerek müzik kariyeri gerek hayatıyla ilham veren isimlerden olan Cem Karaca'nın yaşamını konu ediniyor. İsmail Hacıoğlu, Fikret Kuşkan ve Yasemin Yalçın’dan oluşan usta oyuncu kadrosuyla, Cem Karaca'nın hayatının bilinmeyenlerinin anlatıldığı yapımda, müzikle geçen elli sekiz yıllık bir ömrün içindeki büyük başarılar, çatışmalar, aşklar ve iniş çıkışları gözler önüne seriliyor.

Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak  Filmler Belli Oldu - Sayfa 3

Çocukların ve animasyon tutkunlarının ilgisini çekecek Büyük Macera 2: Sürpriz Misafir (Big Trip 2: Special Delivery), küçük bir ayı yavrusunu ailesinin yanına götürmek için macera dolu bir yolculuğa çıkan ayı ve arkadaşlarının hikayesini konu ediniyor. Akbaba'nın Amerikan başkanlık seçimlerinde Grizzly yavrusunun, rakibine teslim edilmesini sabote etmek için yaptığı şeytani bir planın ardından ayı Mic Mic, tavşan Oscar, genç Panda ve Stork, küçük Grizzly'yi geri getirmek için zeplinle harika bir maceraya atılır.

Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak  Filmler Belli Oldu - Sayfa 4

Senaristliğini Uğur Güvercin ve Cihan Deniz’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Tuğçe Soysop’un yer aldığı Haydi Tut Elimi, hayallerindeki dans okuluna gidebilmek için zorlu bir maceraya atılan İpek ve Kaan'ın hikayesini konu ediniyor. Dans tutkunu iki genç olan İpek ve Kaan, yurt dışında dans okulunda eğitim alabilmeyi hayal ederler. Bu yüzden seçmelere katılmak isteyen gençlerin, “bir şarkının hikayesini” bulmaları gerekir. Yanlarına arkadaşlarını da alan İpek ve Kaan, “malum şarkının hikayesi” heyecan dolu bir maceraya atılır.