Anasayfa /  Foto Galeri

Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak Filmler Belli Oldu!

Paribu Cineverse, sinemaseverleri 19 Nisan Cuma günü vizyona girecek yeni filmlerle buluşturuyor. Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 ve Bölüm 2, Meraklı Kedinin 10 Yaşamı , İç Savaş , Arap Kadri, Aşk Filmi, Dali'yi Beklerken Çılgın Yolculuk, Nufer, Robot Düşleri , Kimsesiz ve Bulanık filmleri sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor. Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak Filmler Belli Oldu! 19 Nisan Cuma günü vizyonunun öne çıkanları

Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak  Filmler Belli Oldu! - Sayfa 1

Birbirinden farklı filmlere ev sahipliği yapan Paribu Cineverse, sinemaseverleri 19 Nisan Cuma günü vizyona girecek yeni filmlerle buluşturuyor.

Pek çok filmi dünyayla birlikte vizyona getiren Paribu Cineverse, bu Cuma da birbirinden farklı türde yerli ve yabancı filmleri vizyona getiriyor. Aksiyondan korkuya, dramdan komediye ve animasyona önemli yapımların vizyonda olacağı Cuma günü, sinemaseverlere farklı dünyaların kapılarını aralayacak. Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 (Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1), Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 (Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2), Meraklı Kedinin 10 Yaşamı (10 Lives), Tutsak Abigail (Abigail), İç Savaş (Civil War), Demon Slayer - To the Hashira Training, Arap Kadri, Aşk Filmi, Dali'yi Beklerken (Waiting for Dali), Çılgın Yolculuk (Fasel Men Lahazat), Nufer, Robot Düşleri (Robot Dreams), Kimsesiz ve Bulanık filmlerinin içerisinde bulunduğu 19 Nisan Cuma haftasının vizyon programı ve detayları www.paribucineverse. com üzerinden takip edilebiliyor. 
19 Nisan Cuma günü vizyonunun öne çıkanları

 

Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak  Filmler Belli Oldu! - Sayfa 2

Efsaneleşen Harry Potter serisinin iki bölümden oluşan son filmi Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 (Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1) ve Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 (Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2), Harry, Ron ve Hermione’nin Voldemort'un ölümsüzlük sırrını barındıran Hortkulukların arayışını konu ediniyor. Uzun zamandır korkulan savaş başlamış ve Voldemort'un Ölüm Yiyicileri Büyü Bakanlığı'nın kontrolünü zorla ele geçirerek terör estirmektedir. Seçilmiş kişi artık aranan kişidir ve Ölüm Yiyiciler Voldemort'a canlı olarak teslim etmek üzere onu aramaktadırlar. Harry'nin tek umudu Voldemort onu bulmadan önce Hortkuluklar'ı bulmaktır. İpuçlarını araştırdıkça neredeyse unutulmuş olan eski bir efsane ortaya çıkar: Ölüm Yadigarları efsanesi…

Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak  Filmler Belli Oldu! - Sayfa 3

Çocukların ve animasyon tutkunlarının ilgisini çekecek Meraklı Kedinin 10 Yaşamı (10 Lives), Meraklı Kedinin 10 Yaşamı, 9.canını da kaybedince eski hayatına geri dönebilmek için yeniden şans isteyen şımarık bir kedinin hikayesini konu ediniyor. Dünyadaki arıları kurtarmak için deneyler yapan, tatlı ve çalışkan sahibi Rose’un aksine Beckett’ın hayatı sadece yiyerek ve yatarak geçer. Dokuzuncu hayatını dikkatsizce kaybettikten sonra, kendisine ikinci bir şans verilmesi ve hatalarından ders çıkarabileceğini göstermesi için yalvarır. Elbette talebi ilk başta reddedilir, beklenmedik bir anda Kapı Bekçisi onun yeni bir yaşam grubuyla dünyaya dönmesine izin verir. Tabi hayata yeniden dönmesinin belirli koşulları olacaktır.

Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak  Filmler Belli Oldu! - Sayfa 4

Haftanın korku filmlerinden Tutsak Abigail (Abigail), kaçırılıp izole bir malikaneye kapatılan genç bir kızın hikayesini konu ediniyor. Yeraltı dünyasının en güçlü isimlerinden birinin 12 yaşındaki balerin kızı, bir grup suçlu tarafından kaçırılır. 50 milyon dolarlık fidye isteyen suçluların, parayı almak için yapmaları gereken tek şey kıza sadece 1 gece göz kulak olmaktır. İzole bir malikaneye giden suçlular, burada giderek artan şiddetin içinde azalmaya başlar. Çok geçmeden onlar malikanede düşündükleri gibi normal olmayan bir kız ile kilitli kaldıklarını fark ederler.