Anasayfa /  Medya /  Dizi

Blu tv Sıfır Bir 6. sezon 6. bölüm izle

Sıfır Bir 6. sezon 6. bölüm izle - tek parça full izle - Sıfır Bir 6. sezon final bölümü blutv izle. Sıfır Bir 6. sezon 6. bölüm full tek parça şifresiz izle - Sıfır Bir 6. sezon Blutv izle. Her hafta soluksuz izlenen Sıfır Bir 6. sezon 6. bölüm izle.

Abone ol
Abone ol 13 Haziran 2019 14:00

Sıfır Bir 6. sezon 6. bölüm izle - tek parça full izle - Sıfır Bir 6. sezon final bölümü blutv izle. Sıfır Bir 6. sezon 6. bölüm full tek parça şifresiz izle - Sıfır Bir 6. sezon Blutv izle. Her hafta soluksuz izlenen Sıfır Bir 6. sezon 6. bölüm izle.Sıfır Bir 6. sezon 6. bölüm izle - tek parça full izle - Sıfır Bir 6. sezon final bölümü blutv izle

Sıfır Bir 6. sezon 6. bölüm izle - tek parça full izle - Sıfır Bir 6. sezon final bölümü blutv izle

GÖKHAN SON KOZUNU OYNUYORÇaresiz kalan Gökhan Sıfır Bir 6. sezon 5. bölüm ile tüm kozlarını oynayacak. Savaş'ın planlarını bozmak isteyen Gökhan talimat vererek mahalleyi basacak. Savaş ve Cihat Sıfır Bir 6. sezon 5. bölüm için Gökhan'a karşı tuzağa düşmek isteyemeyecek. Sıfır Bir 6. sezon 5. bölüm blutv ile eş zamanlı olarak haber sitemizden rahatlıkla izleyebilirsiniz.Sıfır Bir 6. sezon 5. bölüm blutv ekranlarında internet üzerinden şifreli olarak izlenecektir. 5 Haziran 2019 Çarşamba günü şifreli izlenecek olan Sıfır Bir 6. sezon 5. bölüm ile şifreli izlenecek. Sıfır Bir 6. sezon 5. bölüm hayranları internet üzerinden bir çok arama ile Sıfır Bir 6. sezon 5. bölüm izle, Sıfır Bir 6. sezon 5. bölüm full izle, Sıfır Bir 6. sezon 5. bölüm tek parça izle ve Sıfır Bir 6. sezon 5. bölüm kaçak izle gibi tüm arama sonuçlarında bizi bulacaktır. Sıfır Bir 6. sezon 5. bölüm blutv şifresiz canlı izle için tek yapmanız gereken aktif linki tıklamanız olacaktır. Sıfır Bir 6. sezon 5. bölüm kaçak izle , Sıfır Bir 6. sezon 5. bölüm şifresiz izle, Sıfır Bir 6. sezon 5. bölüm yandex gibi tüm haberler buradadır. İşte Sıfır Bir 6. sezon 5. bölüm tek parça sansürsüz izleme linki ve Sıfır Bir 6. sezon 5. bölüm hakkında tüm merak edilenler.

sifir.jpgSıfır Bir 6. sezon 5. bölüm konusu ve detayları haberimizde. Blutv de izlenecek olan Sıfır Bir 6. sezon 5. bölüm full izle, Sıfır Bir 6. sezon 5. bölüm blutv şifresiz izle. Sıfır Bir 6. sezon 5. bölüm hakkında tüm merak edilenler haberimizdedir. İşte Sıfır Bir 6. sezon 5. bölüm izle.

 

BLUTV SIFIR KANALINDAN İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZSıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’daBölümlerDetayListeme Ekle

IMDB: 8.2Yönetmen: Kadri Beran TaşkınTür: Polisiye - SuçYıl: 2016Yapım: TurkeySüre: 35 dk.

 Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da, aşina olduğumuz suç dizilerinden hayli farklı bir yapıya sahip. Alışık olduğumuz üzere Sıfır Bir sadece bir intikam hikâyesini, bir hırsızlığı ya da bir katliamı anlatmıyor; aslında her sahnesinde daha derine, sosyokültürel bir arka plana göndermelerde bulunuyor. 20’li yaşlarda üç delikanlının; Savaş, Cio ve Özgür’ün, kadim dostları Cihat Sarsılmaz ve Anafor’la beraber kendilerini ortalarında buldukları düzen, zamanla onların değişmez kara bahtı oluyor. Hürriyet Mahallesi’nde fuhuş, uyuşturucu satışı yapanlara karşı mücadele yine aynı mahallenin gençleri tarafından sonuna kadar veriliyor. Zaman kavramının kaybolduğu bu hikâyede mahallenin kendi kuralları vardır ve bu kurallar, cezaların yetersiz kaldığı her an devreye girmeye mecburdur. Savaş ve ekibi, mecburdur. Başka çareleri yoktur. Onlara başka çare bırakılmamıştır…Sıfır Bir sadece sıradan bir suç hikâyesini değil; lkemizin, hatta dünyanın yoksul kesimlerinin gerçeğini anlatıyor. Evrenseli, yerel üzerinden yakalamayı başarıyor. Tıpkı dizinin yaratıcılarının Adanalı öncüleri Yaşar Kemal’in İnce Memed’le tüm dünyayı fethettiği ya da Yılmaz Güney’in, filmleriyle, bir kesime değil, tüm dünyaya seslendiği gibi. Adana’nın en yoksul mahallelerinden biri olan Hürriyet Mahallesi’ndeki her bir başkaldıran, maalesef bir o kadar suçlu ama iyi ki bir o kadar da insan. 

Önce YouTube'da başladı, sonra BluTV'ye geçti... Sıfır Bir, dijital platformlarda yayınlanan bir dizi olarak, oldukça geniş bir izleyici kitlesine ulaştı. Dizinin başrolü Savaş Satış ve rol arkadaşları da birer fenomene dönüştü. 


Yorumlar