Anasayfa /  Foto Galeri

Bergen filminin oyuncu kadrosu netleşiyor! Bakın Bergen'in kocasını kim canlandracak?

Yıllar önce saplantılı eski eşi tarafından öldürülen usta sanatçı Bergen'in hayatı film yapılıyor. Serenay Sarıkaya'nın yoğun iş temposundan dolayı ayrılmak zorunda kaldığı Bergen rolünü Farah Zeynep Abdullah canlandıracak. Erdal Beşikçioğlu, sanatçının hayatına son veren eşi Halis Serbest’e hayat verecek.

Bergen filminin oyuncu kadrosu netleşiyor! Bakın Bergen'in kocasını kim canlandracak? - Sayfa 1

Yönetmenliğini Caner Alper ve Mehmet Binay'ın, Yaratıcı Yapımcılığını ve Yapımcılığını Mine Şengöz'ün yaptığı, senaryosunu Yıldız Bayazıt ve Sema Kaygusuz'un yazdığı filmde Bergen'i Farah Zeynep Abdullah canlandıracak.

Bergen filminin oyuncu kadrosu netleşiyor! Bakın Bergen'in kocasını kim canlandracak? - Sayfa 2

‘Acıların Kadını’ olarak bilinen arabesk sanatçısı Bergen’in hayatının anlatılacağı ‘Bergen’ filminin erkek başrol oyuncusu belli oldu. Erdal Beşikçioğlu projede, Bergen’in uzun süre aşk yaşadığı, yüzüne kezzap atıp ardından da yaşamına son verdiği eşi Halis Serbest’e hayat verecek.

Bergen filminin oyuncu kadrosu netleşiyor! Bakın Bergen'in kocasını kim canlandracak? - Sayfa 3

Yakın zamanda Adana’da sete çıkacak yapım için gelen teklifi kabul eden sanatçı, çalışmalara hemen başladı. Oynadığı her projede adından söz ettiren Beşikçioğlu, Bergen hakkında yazılan kitabı, o dönem çıkan haberleri ve video’ları izleyerek, rolüne çalışıyor.

Bergen filminin oyuncu kadrosu netleşiyor! Bakın Bergen'in kocasını kim canlandracak? - Sayfa 4

MÜJDELİ HABERİ DUYURDU 
Müjdeli haberi Twitter hesabından veren Farah Zeynep Abdullah, Bergen'in fotoğrafını paylaşarak "Bergen 02.22" notunu yazmıştı.