Anasayfa /  Foto Galeri

Ben Bu Cihana Sığmazam'a bomba transfer!

Ozan Akbaba yuvaya geri döndü! Ekranların başarılı oyuncusu Ozan Akbaba, Salı akşamlarını ilgiyle takip edilen dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam’ın kadrosuna dahil oldu.

Ben Bu Cihana Sığmazam'a bomba transfer! - Sayfa 1

Ben Bu Cihana Sığmazam'a bomba transfer!

Ekranların başarılı oyuncusu Ozan Akbaba, Salı akşamlarını ilgiyle takip edilen dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam’ın kadrosuna dahil oldu.

Ben Bu Cihana Sığmazam'a bomba transfer! - Sayfa 2

atv ekranlarının sevilen dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam’ın 5 Aralık Salı günü yayınlanacak 48. Bölümüyle oyuncu kadrosuna dahil olan Ozan Akbaba, Azeri iş adamı Emiraslan Gardaşov karakterine hayat verecek. Gardaşov, Cezayir Türk’ün üstüne kurulan oyunları bozacak.

Ben Bu Cihana Sığmazam'a bomba transfer! - Sayfa 3

Yapımcılığını KYN Yapımevi’nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Mustafa Şevki Doğan’ın oturduğu dizinin senaryosunu Zülküf Yücel ve Zehra Yücel’in kaleme alıyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam'a bomba transfer! - Sayfa 4

Ben Bu Cihana Sığmazam Karakter Analizi: Emiraslan Gardaşov 

Azeri iş insanı. Dünyanın en büyük 10 nakliyat şirketinden biri olan “Gardaşov Şirketler Grubu”nun sahibidir. Gemileri Azeri petrolünü bütün Dünya’ya taşır. Ayrıca Türkiye’de ticari yatırımları vardır. Tam bir futbol fanatiği olan Gardaşov, İskoçya’da bir futbol kulübünün de sahibidir. Evli ve iki çocuk babası olan Gardaşov, Azerbaycan Yüksek Harp Okulu’ndan mezun olmuş, daha sonra Azerbaycan Özel Kuvvetleri’ne katılarak 2008 Karabağ Ağdere çatışmalarında yer almıştır. 2012 yılında babasının ölümü üzerine “Gardaşov Şirketler Grubu”nun başına geçer.